avatar

Znikl mi avatar i 3 posty. W dodatku nie moge wstawic nowego avatara, czy ktos moze mi to wytlumaczyc :?: :twisted:

Odpowiedzi: 20

A u mienia ideja :
Moźe by tak – skoro kwestię znaczenia LOL–ka juź wyjaśniono jaki podpisik indywidualizujący typu " wisior przy pasie słuckim" dorzucić ? :lol:
Rebe
Dodano
11.05.2004 09:07:37
LOL!:
Pawek:
To moźe przypomnisz o czym te posty były :?: I niech inni ocenią, czy coś sensownego wnosiły :P Ja opisałem w moim mniemaniu fakty jakie zaistniały 8)

Wybacz, ale mam wazniejsze sprawy na glowie niz pamietanie wszystkich postow sprzed tygodnia. Puknij sie w ta pusta lepetyne zanim cos napiszesz.
Poza tym... poszukaj sobie na googlach :lol:

Puknij to sie sam, w leb, tylko najpierw poszukaj na googlach gdzie go masz, bo moze byc z tym problem.

LOL!:
EL NINO:
Lolek

Lolka to masz w majtkach.
co tam EL NINO chowa za pazucha to jego brocha.

LOL!:
gieras:
widze ze nastepny topic do zamkniecia. fakt takich uzytkownikow nikdy sie nie nuczy

"Kolega" jak zwykle nie mogl sie powstrzymac z nabiciem bzdurnego posta. Jesli nie masz nic ciekawego do wniesienia to lepiej nie pisz – wychodzisz na idiote.
Ty ! ameryke zes odkryl ! a myszlisz po co my tu piszemy ? ano tylko poto zeby sobie takich cyferkow ponabijac pod awatarkiem. (chyba niesadziles ze po cos sensownego :roll:)

LOL!:

PS. Jesli bedziecie sie odnosic w tak arogancki i lekcewazacy sposob do nowych uzytkownikow to nie wroze temu forum rozanej przyszlosci.

i w tym momencie zawialo groza. Nie lubie sie powtarzac, a musze. – na forum jest regulamin, jest netykieta i to nowy uzytkownik powinien sie do niej stosowac a nie na odwrot.
gieras
Dodano
10.05.2004 23:58:28
Rebe:
a nie prościej napisać: "masz 0 sensownych postów" ? :mrgreen:


Mozna ale chcialem tak ladnie to ujac.
theboss78
Dodano
10.05.2004 23:29:16
LOL!:
EL NINO:
Lolek

Lolka to masz w majtkach.
No a jak myslisz ? Ktory jest bardziej rozgarniety ? Stawiam na swojego :mrgreen: :P .
EL NINO
Dodano
10.05.2004 22:55:35
theboss78:
LOL!:
Jesli nie masz nic ciekawego do wniesienia to lepiej nie pisz


Chyba mowisz to o sobie.
Masz cale 6 postow w ktorych nic nie ma sensownego.


Ty – statystyk :lol: , a nie prościej napisać: "masz 0 sensownych postów" ? :mrgreen:
Rebe
Dodano
10.05.2004 20:47:48
LOL!:
Jesli nie masz nic ciekawego do wniesienia to lepiej nie pisz


Chyba mowisz to o sobie.
Masz cale 6 postow w ktorych nic nie ma sensownego.
theboss78
Dodano
10.05.2004 19:15:50
LOL!:
PS. Jesli bedziecie sie odnosic w tak arogancki i lekcewazacy sposob do nowych uzytkownikow to nie wroze temu forum rozanej przyszlosci.
Jakoś dajemy sobie radę... Gdybyś pisał mądre rzeczy nie miałbyś problemu. A tak – jeśli nic się nie zmieni, to wg mnie szybciutko podzielisz los _mc_paul_ (czy jak to się tam pisało) :idea:
Pawek
Dodano
10.05.2004 18:26:49
Pawek:
To moźe przypomnisz o czym te posty były :?: I niech inni ocenią, czy coś sensownego wnosiły :P Ja opisałem w moim mniemaniu fakty jakie zaistniały 8)

Wybacz, ale mam wazniejsze sprawy na glowie niz pamietanie wszystkich postow sprzed tygodnia. Puknij sie w ta pusta lepetyne zanim cos napiszesz.
Poza tym... poszukaj sobie na googlach :lol:
EL NINO:
Lolek

Lolka to masz w majtkach.
gieras:
widze ze nastepny topic do zamkniecia. fakt takich uzytkownikow nikdy sie nie nuczy

"Kolega" jak zwykle nie mogl sie powstrzymac z nabiciem bzdurnego posta. Jesli nie masz nic ciekawego do wniesienia to lepiej nie pisz – wychodzisz na idiote.


PS. Jesli bedziecie sie odnosic w tak arogancki i lekcewazacy sposob do nowych uzytkownikow to nie wroze temu forum rozanej przyszlosci.
LOL!
Dodano
10.05.2004 17:40:46
Quicksilver:
gieras:
widze ze nastepny topic do zamkniecia. fakt takich uzytkownikow nikdy sie nie nuczy


Ale po patrzcie na to z tej strony:
:arrow: Jak bez takich osób byłoby nudno :D


no smiesznie bylo do poki trafial sie taki szkodnik raz na jakis czas. A teraz to jest plaga ! co popatrrze to zawsze jakis co mu nie pasuje ustroj i rewolucji rzadny. co sie to porobilo :twisted:
gieras
Dodano
08.05.2004 21:49:17
gieras:
widze ze nastepny topic do zamkniecia. fakt takich uzytkownikow nikdy sie nie nuczy


Ale po patrzcie na to z tej strony:
:arrow: Jak bez takich osób byłoby nudno :D
Quicksilver
Dodano
08.05.2004 19:56:50
widze ze nastepny topic do zamkniecia. fakt takich uzytkownikow nikdy sie nie nuczy
gieras
Dodano
07.05.2004 20:17:27
Komu? Otóź to... Przydałoby się coś zmienić w naszym kraju. Dziś byłem na pobliskiej plaźy, kiedy ujrzałem śnięte ryby mocno się poirytowałem sytuacją. Wokół pełno śmieci, czy w ogóle to wszystko się kiedyś zmieni?
danielzywczak
Dodano
07.05.2004 19:44:27
theboss78:
danielzywczak:
I kolejny user, który od maleńkości nie uznaje zasad Savouir–vivre'u... Uźytkownicy pokroju JPJ czy LOL!a zaczynają uwaźać owe forum za własne i wprowadzają tu nieco grubiańskie zwyczaje.


Moze nie wprowadzaja ale staraja sie wprowadzic.
My ich dobrych manieraj raczej nie zdolamy nauczyc.

Komu by sie tam kciało :wink: :)
Seeker
Dodano
07.05.2004 19:41:01
Tak, starają się, byłem nieco rozgarnięty pisząc posta.
danielzywczak
Dodano
07.05.2004 19:40:08
danielzywczak:
I kolejny user, który od maleńkości nie uznaje zasad Savouir–vivre'u... Uźytkownicy pokroju JPJ czy LOL!a zaczynają uwaźać owe forum za własne i wprowadzają tu nieco grubiańskie zwyczaje.


Moze nie wprowadzaja ale staraja sie wprowadzic.
My ich dobrych manieraj raczej nie zdolamy nauczyc.
theboss78
Dodano
07.05.2004 19:21:52
I kolejny user, który od maleńkości nie uznaje zasad Savouir–vivre'u... Uźytkownicy pokroju JPJ czy LOL!a zaczynają uwaźać owe forum za własne i wprowadzają tu nieco grubiańskie zwyczaje.
danielzywczak
Dodano
07.05.2004 19:01:36
Pawek:
Zapewne nic w związku z tym nie straciliśmy :twisted:

LOL!:
Raczej bezczelny a nie madrala.

To moźe przypomnisz o czym te posty były :?: I niech inni ocenią, czy coś sensownego wnosiły :P Ja opisałem w moim mniemaniu fakty jakie zaistniały 8)
Pawek
Dodano
07.05.2004 17:27:53
Lolek – czy zablokowanie niesmacznego i za duzego avatara to dla Ciebie za malo ? Bo widze, ze usuniecie Twoich, nie wiadomo o czym, wczorajszych postow nic nie dalo – dalej myslisz ze Ci wszystko wolno.
Moze pomimo tego, ze dopiero wczoraj zarejestrowales sie na forum, trzeba Ci juz przerwy na jakis czas ? Zastanow sie, bo albo woz, albo przewoz.
EL NINO
Dodano
07.05.2004 01:23:39
aligator:

Pawek:
Co do "znikających" postów – widocznie moderatorzy doszli do wniosku, źe ich poziom nie pasuje do tego forum i je usunęli. Zapewne nic w związku z tym nie straciliśmy :twisted:

Pawek, mistrzu :!: Nie mogę wyjść z podziwu jakiś Ty mądrala :mrgreen:

Raczej bezczelny a nie madrala. Gdybys nie pisal postow, to tez zapewne nic bysmy nie stracili :twisted: Pleciesz 3 po 3.
LOL!
Dodano
07.05.2004 01:07:54
LOL!:
Znikl mi avatar i 3 posty. W dodatku nie moge wstawic nowego avatara, czy ktos moze mi to wytlumaczyc

To za grzechy, kara...:lol:


Pawek:
Co do "znikających" postów – widocznie moderatorzy doszli do wniosku, źe ich poziom nie pasuje do tego forum i je usunęli. Zapewne nic w związku z tym nie straciliśmy :twisted:

Pawek, mistrzu :!: Nie mogę wyjść z podziwu jakiś Ty mądrala :mrgreen:
aligator
Dodano
07.05.2004 00:50:13
LOL!
Dodano:
06.05.2004 21:03:51
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2