Avast!v.4 Antivirus contra NAV,NOD32,McAfee VS

Wg. moich skromnych doświadczeń,okazuje się,źe darmowy Avast! jest sprawniejszy od Nortona,NOD32 i McAffe.
To co wpuszczą te antywirusy,a nie ma takiego,który nigdy czegoś nie przegapi, Avast! z poziomu boot–scaningu dzielnie wykrywa i zaleźnie od źyczenia usera,usuwa.
Dodam,źe tenźe antywir komunikuje się głosem ludzkim [damskim i męskim] oraz syreną alarmową ze swoim uźytkownikiem.
Jest chyba odpowiednikiem naszego MkS,tylko bardziej rozbudowany i "ludzki".

Jednak Czesi pokazali klasę,na miarę bardzo dobrego,co 1 lub 2 dni automatycznie uaktualnianego antywira,który zdobył juź sporo prestiźowych nagród międzynarodowych.Program we współpracy austiackiej.

Szkoda tylko,źe nie wykrywa dialerów i spyware,jak MkS_vir 2003 [dialery].Ale to,jak zapewniają inźynierowie ALWIL–u [Avast] za niedługo bude.... :D

Dlatego,zachęcam do uźywania Avast!, miast skraczonych,niepełnosprawnych antywirów,na które później bezzasadnie narzekamy – jako darmowego ochroniarza naszych pecetów :!:

Pozdrawiam. :wink:

Odpowiedzi: 12

Hi,witam cię na forum.
Tak,ustawienia domyślne gwarantują bardzo dobry poziom ochrony.
Koniecznie przeskanuj sys z poziomu boot–time scan.
Po Nortonie u mnie znalazł 2 trojany–szpiegi.

Pozdrawiam. :D
tire
Dodano
25.08.2003 19:38:48
Jak najlepiej skonfigurować Avast'a . Czy domyślne ustawienia gwarantują jako takie bezpieczeństwo ?
Lipton
Dodano
25.08.2003 19:25:21
po rejestracji na stronie Avast otrzymujesz na e–mail klucz.I Avast jest twój na wieki wieków amen.Za darmo :!: :!:
Programiści kaźdego kapitalistycznego fabrykanta wypuszczającego progr antywirusowy dbają o jego finase tak,aby mimo skrakowania programu [kradzieźy]nie funkcjonował on wcale lub przynajmniej nie tak jak zakupiony,legalny.I to się potwierdza.
Spotkałem się juź z opisem likwidowania nielegalnego programu poprzez podesłanie userowi/pacjentowi CIH (Czernobyl),tj.w sposób zdalny skasowanie pamięci flash w BIOS komputera.
Dodatkowo kaźdy prog ma uaktualnienia.A czy wiesz co on pociągnął :?: Często wira......
I to tyle :lol:
tire
Dodano
24.08.2003 23:35:07
no to tire musimy się spotkać :)
moźe trochę przesadziłem, bo miałem tylko 4 fałszywe alarmy (i nie było źadnego trojana) :)
co do samego programu to nie wiem, czy jest odpowiednikiem mks–a, bo uźywałem wersji trial 60–dniowej, w której moźna uaktualniac bazy wirusów, czego z kolei nie oferuje demko mks :(
a tak BTW – jak to jest z tymi skrakowanymi programami – w jaki sposób są uszkadzane, źe nie są tak skuteczne jak oryginały ?? jeśli juź odpowiadałeś na takie pytanie to daj odnośnik, nie czytałem wszystkoch postów :)
wirus
Dodano
24.08.2003 23:12:19
Nie spotkałem jeszcze nikogo,który zaświadczałby o nadwrazliwości Avast i informował o pustych alarmach.
Jest to,przy poprawnej instalacji i konfiguracji – niemoźliwe. :!:
A moźe jednak,twój AntiVir PE .....kłamie?

:D
tire
Dodano
24.08.2003 21:56:28
no to źeby nie było za pięknie:
wg tego programu mój komputer roi się od wirusów i trojanów i w zasadzie to nie ma prawa działać, a jednak na przekór działa i to bardzo sprawnie:)
takiego nawału fałszywych alarmów nie powoduje chyba źaden inny program, jeśli nie wiesz, co masz zainstalowanego w kompie to uwaźaj uźywając avasta4 pro (bo o tym piszę)
z drugiej strony programik jest chyba skuteczny – jeśli tire pisze prawdę :lol:
póki co, pozostanę jednak przy AV PE6 :wink:
wirus
Dodano
24.08.2003 21:49:11
Moźna tak: :D
–skrakowanych
–crackowanych :D
–zkrackowanych :D
–skraczonych :D
–zkraczonych :D
Dla mnie podoba się to przedostatnie słowo......A tobie nie :?:

8) :lol:
tire
Dodano
16.08.2003 23:30:36
tire:
skraczonych
:lol: :lol: :lol:
gen
Dodano
16.08.2003 22:06:29
Pamiętaj tylko,źe na stronie Avast`a trzeba się zarejestrować i otrzymać klucz na pocztę internetową.Potem wpisać go i na wieki wieków amen.... :D
tire
Dodano
16.08.2003 10:07:55
No sorki !!!! 8)
Ale dzięki bardzo !!!
ravbiker
Dodano
16.08.2003 00:48:43
Nie załamuj mnie :D Tyle razy w tym dziale pisałem:
www.avast.com

:wink:
tire
Dodano
16.08.2003 00:46:56
a skąd go sciagnąć???
ravbiker
Dodano
16.08.2003 00:11:04
tire
Dodano:
03.08.2003 16:37:11
Komentarzy:
12
Strona 1 / 1