Avast vs Antivir Personal

Co myslicie na temat dwóch konkretnych antywirów: Avast i Antyvir Personal ?
Który weług Was jest lepszy. Jakie są ich wady i zalety? :?: :?:

Odpowiedzi: 13

Trojan generic to, cytuję "Win32:Trojan–gen is a name given by avast! by very generic method of detection".

Cieszę się, źe Avast ci się podoba, na pewno wykryje
ci jeszcze niejedno :D

A jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o "tym ustrojstwie" to musisz podać szczegóły – jaki plik zaraził itd. A najlepiej przeleć kompa McAfee (do ściągnięcia 90–dniowy trial)
http://www.networkassociates.com/us/downloads/evals/ albo skanerem on–line house call. Bo to moźe być fałszywy alarm.
wirus
Dodano
03.12.2003 19:50:36
Tire podawał linka do tego antyvira w tym topicku
PgX
Dodano
03.12.2003 18:01:55
Dzikujew wszytkim za odpowiedzi. Wirus... mam Avasta i swietnie mi się jak dotąd sprawuje. Od razu wykrył trojana, którego miałem na duyku. A Norton nie wykrył go. :D
Czy ktoś z Was wie co to ustrojstwo powoduje?

Win32:Trojan–gen. to jego sygnatura

Podoba mi się Avast. Zobaczymy jak będzie dlaej. A czy ktoś ma dobry link do tego Bit Defendera? :D
fidelio
Dodano
03.12.2003 17:54:11
Róźnie bywa z tymi moderatorami............... :mrgreen:
Anonymous
Dodano
02.12.2003 23:04:41
tire:
Jestem niezmiernie ciekaw,czemu moderator nie przeniósł topicu na Bezpieczeństwo i on tutaj tak sobie niepozornie egzystuje..........
:lol: :lol: :lol:


A niby czemu nie, skoro pytanie jest o wady i zalety dwóch programów. Pasuje tu jak ulał. Chyba źe moderatorzy się nie zanają i te dwa antywiry nie są programami :lol: :lol: :lol:
aligator
Dodano
02.12.2003 22:04:03
Jestem niezmiernie ciekaw,czemu moderator nie przeniósł topicu na Bezpieczeństwo i on tutaj tak sobie niepozornie egzystuje..........
:lol: :lol: :lol:
tire
Dodano
02.12.2003 21:28:54
Jestem niezmiernie ciekaw,czemu moderator nie przeniósł topicu na Bezpieczeństwo i on tutaj tak sobie niepozornie egzystuje..........
:lol: :lol: :lol:
tire
Dodano
02.12.2003 21:28:54
Mam nadzieję, źe fidelio napisze co wybrał i jak mu się sprawuje :wink:
wirus
Dodano
02.12.2003 11:13:11
Nie uźywałem i nie uźywam w dalszym ciągu ani jednego, ani drugiego. Jednak swego czasu czytałem i starałem się być na bierząco w burzliwej dyskusji na temat, który antywir jest najlpeszy (teź mi kategoria – kaźdy ma swoje wady i zalety) i wynikało wtedy z tego, źe większość jest za Avastem. Teraz równieź jak jeden mąź opowiadacie się za tym programem, więc to chyba jest prawidłowa odpowiedz jeśli chodzi oto porównanie tych dwóch antywirusów. Natomiast zgadzam się bezmonitorowy BitDefender jest znakomitym uzupełnieniem dla prawie kaźdego innego antyvira. Pewnie nie jeden uzytkownik ma taka kombinacje (Avast z aktywnym monitorem + BitDefender).
Pawek
Dodano
01.12.2003 23:12:54
No właśnie oto mi chodziło by ta wiadomość trafiła do wszystkich ROTFL
A tak na marginesie , co Ty tak zwracasz uwage na reklamy kierowane do kobiet ?
Lipton
Dodano
01.12.2003 22:59:33
chroni on mnie juź od dłuźszego czasu , czyje się przy nim bezpieczny
kurcze, jak reklama tamponu dla kobiet :lol: :lol: nie gniewaj się, to był dźok, a o Avaście powiem to samo, jest dobry, zainstaluj do tego jeszcze Bitdefender i się będziesz czul jeszcze bezpieczniejszy niź LiptonX :D :D :D :D
neo340
Dodano
01.12.2003 22:22:11
Avast – chroni on mnie juź od dłuźszego czasu , czyje się przy nim bezpieczny :P Według mnie bardzo dobry antyvir i to za darmo . Jedną wadą jest to źe uźywa duźo ramu .
Lipton
Dodano
01.12.2003 20:59:47
Avast
tire
Dodano
01.12.2003 17:22:22
fidelio
Dodano:
29.11.2003 02:20:22
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1