avast odinstaowuje mi programy w katalogu gdzie jest

odinstalowałem avasta a ten ze sobą odinstalował prawie wszystkie programy jakie miałem w tym katalogu gdzie go zainstalowałem.To jakiś pirat a nie program antyvirusowy.

Odpowiedzi: 13

Osobiscie unikam jv16 i pisałem o tym.
RegCleaner jest po polsku.
Add!Remove Plus 2003 jest po angielsku ale jest intuicyjny,obrazkowy.
System Mechanic 4 jest tylko w en.

Wybór naleźy do ciebie.

Dobry jest teź Ashampoo WinOptimizer Suite [ nie Platinium],bo jest po polsku,shareware,czyści rejestr i wszystko,co chcesz.
8)
tire
Dodano
01.11.2003 21:47:58
Czy są polskie interfejsy lub nakładki do tych programów ? A moźe być w zastępstwie jv16 Power Tools moźna nim takźe robić porządki w rejestrze.
Markus
Dodano
01.11.2003 21:00:10
Owszem,płatny,ale 30 dniowy trial jest free.

Jeźeli nic nie pomoźe,to wywal go na źywca.Potem rejestr zeskanuj RegCleaner lub System Mechanic 4 [www.iolo.com ].
Potem ponownie zainstaluj tego samego Outposta.

[jednak moje zdanie nt.jakości tegoź pf się potwierdza,kłopoty..Wersja 2 Pro,juź bez kłopotów]

Jest program Ashampoo WinOptimizer Suite,który ma funkcję wymazywania z dysku folderów.Trial 30 dni frico.
www.ashampoo.com
tire
Dodano
01.11.2003 12:40:44
dodam jeszcze źe próbowałem usunąć jv16 Power tools ale teź nie da rady a add/remove plus 2003 jest płatny.
Markus
Dodano
01.11.2003 11:44:18
No wydaje mi się źe wszystko jest ok... oprócz jednego programu Outpost po starcie systemu wyświetla mi się komunikat źe brak pliku OUTPOS–1.0preset.Ist i co dalej bo chyba przez to nie mogę tego programu odinstalować.A nie chciałbym ręcznie a potem z rejestru bo wiadomo jeszcze coś usunę niepotrzebnie.
Markus
Dodano
01.11.2003 11:41:50
Jeśli system nie komunikuje ci,źe brak bibliotek dll , to nic nie wpisuj.Jak sygnalizuje,to spisz nazwę,np.pid.dll
i szukaj.
tire
Dodano
28.10.2003 20:06:41
jak dokładnie z tymi bibliotekami co mam wpisać w gogle jakie hasło i jak dowiedzieć sie których mi brakuje bo nigdy tego nie robiłem???
Markus
Dodano
28.10.2003 20:01:54
No,to narobiłeś niezłego bigosu......
Kerio [silny pf] i Outpost [ bez certyfikacji na XP].
Ja bym zrobił tak:
1/ściągnął System Mechanik 4 www.iolo.com
i wyczyścił Rejestr,
2/ j.w. lecz Ashampoo WinOptimizer Platinium Suite> www.ashampoo.com
3/naprawił system Norton System Works/ WinDoctor
4/ściągnął Add/Remove Plus!2003 i odinstalował poprzez niego Outposta.
5/nakładkował instalację Avast poprzez zainstalowanie Avast bez deinstalacji starego
6/jeźeli Outpost odinstalowałeś – juź nie wracaj do Kerio.Zainstaluj Sygate PF 5 Free [ wźadnym razie Outposta ani ZoneAlarm]
7/zdefragmentował dyski progr.PerfectDisk
8/ewentualne braki bibliotek dll > ściągnąć z netu poprzez Google wpisując nazwę,są.......

Powodzenia i nie martw się :!: :wink:
tire
Dodano
26.10.2003 21:44:27
kilka dni temu zainstalowałem kerio a wczesniej nie odinstalowałem outposta i od tego czasu coś nie tak z tymi programami.Kerio juź nie mam ale avast i outpost firewall zgubiły kilka plików o które się plują.Nie wiem co robić.mam xp.odinstalować się te programy nie dają.Zainstalować i nadpisać teź nie.czekam moźe same coś ściągną zaktualizują się.Jak nie to usunę ręcznie a potem z rejestru ale to duźo plików i boję się źe coś jeszcze usunę.Jak próbuję odinstalować avasta to usuwa się i inne programy np.acrobata,gadu–gadu,dap,prawie wszystko co jest w katalogu.mam go zainstalowanego na E gdzie mam inne programy.Wcześniej po problemamch z kerio cofnąłem system sprzed kilku dni ale chyba cofnął się bez kilku plików z tych programów.Outpost uruchamia się i pracuje ale odinstalować się nie da.Natomiast avast wogóle się nie uruchamia.
Markus
Dodano
26.10.2003 21:08:09
Nie chcę bronić Avasta.
Wiele razy za– i odinstalowywałem ten program.
Domyslam się,źe twój system był juź tak niestabilny,źe poleciały jakieś biblioteki sys.
U mnie zdarzyło się coś złego po odinstalowaniu ZoneAlarm,czyli poszły biblioteki.
Natomiast Avast jest wymagającym programem,Czesi radzą przed jego instalacją wyczyścić Rejestr oraz zdefragmentować dysk[i].
Nie bardzo rozumiem,jak mógł odinstalować wszystkie programy z katalogu,w którym on był....On takiej mocy nie posiada.
A moźe po prostu po deinstalacji puścił system zabezpieczenia antywirusowego,i wirus właśnie wyciął ci część dysku? :D

Pozdrawiam :wink:
tire
Dodano
26.10.2003 19:22:10
Moźesz podać więcej szczegółów ? W jakim katalogu i jakie programy ? Jaki masz system operacyjny ?
Trochę dziwne,jeśli to byłaby wina tego programu.
wirus
Dodano
26.10.2003 18:32:54
ja dzisiaj tez ten program odinstalowywalem ale na awaryjnej pracy kompa bo mi siadlo wszystko jak go zainstalowalem(gryzl sie z innym AntyVirem)
ale pozostawil mi programy ktore mialem w danym katalogu.
Doktor X
Dodano
26.10.2003 17:52:58
dziwne, ja kilkakrotnie go instalowałem i wywalałem i nic sie nie działo, podobnie jak u moich qmpli, moźe to co się u ciebie stało to nie jest wina avasta :roll: :roll: :roll: na tym forum wiele było mówione na jego temat, ale nik nie mówił ze on mu coś usunął :roll: :roll:
neo340
Dodano
26.10.2003 17:49:03
Markus
Dodano:
26.10.2003 16:49:24
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1