avast czy jest po polsku?

zainstalowałem avast ale po czesku czy jest jakaś strokna z polską nakładką.Czy musze odinstalować i jeszcze raz zainstalować angielską czy tylko nadpisać i instalować jeszcze raz bez dezinstalacji?

Odpowiedzi: 7

Sexowny,sex..y głos panienki.......po angielsku.
Niejeden o tym pisze na forum Avast,źe ten seksowny głosik przyprawia go o dreszcze [ tylko jakie ],gdy oznajmia "wykryłam wirusa,infekcja jest nie do usuniecia,to Czarnobyl :!: "
:lol: :lol: :lol:

8)
tire
Dodano
26.10.2003 15:40:31
Ja tam nie narzekam na... Bit Defender ;)
A nasz mks niech bierze przykład od Czechów. Chcę w końcu wypróbować jakieś demo/trial z moźliwością update'u. W tej materii Avast jest rzeczywiście w czołówce.
Aaaaa, no i ten miły głos ;)
:lol: :lol: :lol:

update
TIRE, a jak to wygląda w wersji czeskiej ? Teź jest ten ...głos ? Po czesku ? :):):)
wirus
Dodano
26.10.2003 15:36:18
Eeeeeeee,nie narzekaj....... :wink:
Avast razem z BitDefender 7 Free – stanowią naprawdę bardzo trudną barierę nie do przejścia dla ogromnej większości wirusów.
Nie kaźdego stać na płatny program av.
Czesi co i rusz uaktualniają bazę vir oraz modyfikują sam program a updaty są wspaniale szybkie.
Jasne,źe nie jest to McAfee czy Norton,ale chyba z freewarowych av jeden z najlepszych,jeśli nie najlepszy.Nie biorąc pod uwagę oczywiście freeware/demo MkS_vir 2003 – który jeśli jest aktualny,reprezentuje poziom w/wym.potentatów : Symantec i Network Associates.

Pozdrawiam :lol:
tire
Dodano
26.10.2003 12:27:57
Niestety, póki co chyba pozostają te dwie wersje językowe. Jednak z tego co pamiętam interfejs jest prosty i po angielsku moźna się bez źadnego problemu połapać.
Moźe od następnej wersji doczekamy się programu z polską nakładką ? Życzę Czechom powodzenia – zwłaszcza w ulepszaniu mechanizmu skanującego, bo chociaź do samego Avasta mam spore zastrzeźenia to polityka odnośnie samego produktu jest godna naśladowania (wersja home za free, do tego 90–dniowa wersja pro, w pełni funkcjonalna).
wirus
Dodano
24.10.2003 21:08:29
Niestety,tylko odinstalować.
Na update ALWIL jest wersja angielskojęzyczna > USA
Spolszczenia nigdzie nie ma. :!:
Zapytałem producenta.Odpowiedź – w przyszłym roku!

Pozdrawiam :D
tire
Dodano
24.10.2003 17:28:08
W programie Avast jest opcja zminay języka . Tylko wybór nie jest zbyt duźy .
Lipton
Dodano
24.10.2003 12:17:18
Avast po Czesku to chyba naprawdę czeski film, i trudno sie w tym trochę połapać :D
Łatki spolszczającej raczej nie ma,ale w wersji angielskiej nie ma problemu z zrozumieniem opcji.
Co do instalacji ,chyba lepiej odinstalować czeską wersje.
MarcinX
Dodano
24.10.2003 00:59:39
Markus
Dodano:
23.10.2003 21:46:14
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1