Automatyczny wybór użytkownika z hasłem

Witam, mam pytanko, jak ustawić żeby użytkownik "wybierał się" automatycznie? Kokretnie: kupiłem laptopa Asus K52JE z preinstalowanym systemem, jest tylko jeden użytkownik z ustalonym hasłem i podczas włączania komputera trzeba w niego kliknąć żeby wprowadzić hasło, chciałbym żeby od razu wyświetlił się monit o wpisanie hasła dla tego jednego użytkownika. Mam laptopa HP, miałem tam Vistę i gdy był jeden użytkownik to "wybierał się" automatycznie, później zainstalowałem Windows 7 z MSDNAA i jest dokładnie tak samo. Nie mam pojęcia jak to ustawić w Asusie, dodam że szukałem w internecie i nie chodzi mi o użycie "netplwiz" żeby włączyć kompletne autologowanie - chcę wprowadzać hasło (po drugie na laptopie HP mam autologowanie wYłączone a użytkownik wybierany jest automatycznie).

Odpowiedzi: 2

[quote=emil0076](...) i nie chodzi mi o użycie "netplwiz" żeby włączyć kompletne autologowanie - chcę wprowadzać hasło (po drugie na laptopie HP mam autologowanie wYłączone a użytkownik wybierany jest automatycznie).[/quote] :)
emil0076
Dodano
03.03.2011 23:49:06
Tak jak w XP i Viście -> [url]http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows-vista/Turn-on-automatic-logon[/url]
Żółty
Dodano
03.03.2011 23:43:41
emil0076
Dodano:
03.03.2011 18:36:59
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1