Autokorekta w Wordzie

Co to jest? Jak wyłączyć to [b]ZIELONE[/b] podkreślenie? Deneruwje mnie. Tak samo jak co chwile wyskakujące powiadomienia, że nie jest zainstalowana funkcja autokorekty i czy chce ja zainstalować? Czy da się to jakoś wyłączyć (by nie prosiło mnie o instalowanie). [b]I co to wogóle za bzdury mi pokazuje, obrazek:[/b] [img]http://img231.imageshack.us/img231/6849/nowy1ud0.jpg[/img]

Odpowiedzi: 7

Wiesz, możemy sobie tak dyskutować do upojenia, ale póki nie podasz konkretnych danych wyjściowych - nikt Ci nie pomoże.
XanTyp
Dodano
10.07.2008 20:41:49
Czy spróbowałeś choć raz przeinstalować Office'a? - nie próbowałęm. Czy skanowałeś system w poszukiwaniu wirusów, robali itp.? - mój PC należy do jednych z najczystszych na świecie. Czy zdarza się to od początku... - tak Jakiego początku - istnienia systemu na Twoim komputerze, zaistnienia MS Office'a? Itd, itp.. - zdarza się to od początku, nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim.
BUNCH
Dodano
10.07.2008 17:58:22
A tak, żeby było zabawniej, to ulegnę syndromowi moda i dopiszę, że powinieneś się bardziej przyłożyć do tematyki forum i założyć ten wątek w stosownym dziale. Wracając do tematu: Jaki masz system? Czy spróbowałeś choć raz przeinstalować Office'a? Czy skanowałeś system w poszukiwaniu wirusów, robali itp.? Czy zdarza się to od początku... jakiego początku - istnienia systemu na Twoim komputerze, zaistnienia MS Office'a? Itd, itp... Cokolwiek w tym kierunku?
XanTyp
Dodano
10.07.2008 08:48:50
Bo ja mam na to wpływ... Nie wiem jak można wyłączyć tylko te zilone błedy. Jak najbardziej chce by sprawdzało pisownie.
BUNCH
Dodano
09.07.2008 20:03:02
Dla przykładu: błędnym kodowaniem dokumentu.
ChrisGud
Dodano
09.07.2008 18:06:17
Zgoda. A czym spowodowane jest to, że przy zielonym podkreśleniu program sugeruje mi zmiane na jakąś ilość niezrozumiałych kwadracików? Błedami w dokumencie, jakimi?
BUNCH
Dodano
09.07.2008 16:56:05
[quote=BUNCH]Co to jest? Jak wyłączyć to [b]ZIELONE[/b] podkreślenie? Deneruwje mnie. Tak samo jak co chwile wyskakujące powiadomienia, że nie jest zainstalowana funkcja autokorekty i czy chce ja zainstalować? Czy da się to jakoś wyłączyć (by nie prosiło mnie o instalowanie). [b]I co to wogóle za bzdury mi pokazuje, obrazek:[/b] [img]http://img231.imageshack.us/img231/6849/nowy1ud0.jpg[/img][/quote] Zielone podkreślenie - błędy gramatyczne - w tym wypadku kilka spacji po sobie. Czerwone - błędy literowe, ortograficzne. W opcjach aplikacji należy wyłączyć funkcję sprawdzaj pisownię w trakcie edycji. Nie powiem dokładnie jak to jest bo posiadam 2007. I taka prośba na przyszłość. Nie jestem moderatorem, ale czy mógłbyś pisać normalnym tonem, a nie takim jakbyś miał pretensje do wszystkich naokoło? Tego typu błędy najczęściej powodowane są przez błędy w dokumencie, a nie aplikacji.
ChrisGud
Dodano
09.07.2008 10:28:12
BUNCH
Dodano:
09.07.2008 06:06:22
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1