Audio dla Athlon XP 1500+ 1GHz

Witam. Właśnie co skończyłem formatować komputer. Na dysku D: mam sterowniki do mojego komputera, ale gdy chcę odpalić winampa pojawia się poniższy błąd: [img]http://img407.imageshack.us/img407/2049/err1.png[/img] Gdy wchodzę w kreatora instalacyjnego sterowników [b]AD1980[/b] jest jedynie opcja Repair [napraw] oraz Remove [usuń] - oznacza to, że są już zainstalowane. Pobrałem plik streamci.dll (nie zainstalował się przy instalacji XP, jak kilka innych plików) i dalej nic... Z góry wielkie dzięki! PS. Dane mojego PC: Athlon XP 1500+ 1GHz, 768 MB RAM

Odpowiedzi: 3

Nawet Pan wróżka się nie spytał o co dokładnie chodzi...Więc ja muszę: 1. Co to jest za karta dźwiękowa? 2. Jeżeli zintegrowana z płytą główną to co to za płyta główna? 3. Jeżeli ustalone są w/w informacje co na to wszystko strona producenta MB? Jeżeli odpowiedź na powyższe pytania nie przyniesie rozwiązania (ustalenie jaki dokładnie sterownik powinien działać) to wgraj wszystkie sterowniki dostępne na stronie producenta MB na płytkę CD. Wywal wszystko to co zainstalowałeś odnośnie dźwięku, restart i[quote="Devzan"]"Znaleziono nowy sprzęt Realtek AC'97 Audio for Via..." [/quote] niech system Windows sam znajdzie te najodpowiedniejsze po wskazaniu napędu z wcześniej wypaloną płytką...
Razorek
Dodano
27.12.2010 20:32:04
Zrobiłem tak. Zainstalowałem jeszcze Realtka, ale po pierwsze: jest alert że nie przeszedł testów (zginorowałem), a po drugie prosi mnie o płytkę z sterownikami a takiej nie posiadam. Być może wina niektórych plików, które się nie wgrały (np. drivers.cab; riodrv.sys, rio8drv.sys)? Ale mam zainstalować ponownie system? :O #Edit: Po automatycznym restarcie (bez jakiegokolwiek powiadomienia) znów wyskakuje okienko z instalacją i tak w kółko. Chociaż w panelu (tym obok godziny) jest informacja: "Znaleziono nowy sprzęt Realtek AC'97 Audio for Via..." Mam jeszcze pewnym folderze (D:\Sterowniki\Others\4in1) VIA4in1.exe - mówię o tym ponieważ Realtek to [b]Audio for [u]Via[/u][/b]. #Edit 2: By zainstalować to VIA4in1.exe muszę mieć plik isapnp.sys, mam taki ale gdy VIA SP4 odnalazł go, pyta czy podmienić polski na chiński. Wolałbym nie mieć nic chińskiego.
Devzan
Dodano
27.12.2010 09:32:49
  • XanTyp 27.12.2010 22:32:04

    [quote=Devzan]Ale mam zainstalować ponownie system?[/quote]A gdzie tak napisałem? :wtf:

Skorzystaj więc z opcji [Remove], restart systemu i ponownie go zainstaluj.
XanTyp
Dodano
26.12.2010 21:58:56
Devzan
Dodano:
26.12.2010 21:16:34
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1