ATX czy µATX do Scaleo P

Witam.Potrzebuje pomocy w nastepujacej sprawie.Jestem posiadaczem Scaleo P 1.generacji.Czyli juz dosc stary.Chce go kompletnie przezbroic, tzn.nowa plyta glowna ,procesor i grafa.Wg wszelkich opisow jest to mini wieza z mainboard o formacie µATX.Wiem ze na zasilaczu bylo cos o ATX.Moje pytanie czy moge do mojej obudowy wpasowac plyte o formacie ATX?Z tego co wiem to µATX sa gorsze do rozbudowy i dlatego wolalbym ATX.Grafe juz zamowilem (Zotac geforce 8800 gt amp edition 512mb pci e).Jaka plyte glowna i jaki procesor byscie mogli mi polecic?Plyta glowna musi obslugiwac SLI.

Odpowiedzi: 2

Czesc.Sprawa wyglada tak:nie moge zmierzyc fizycznych wymiarow mobo bo ja w szkopowie a komp w Polsce.i to jest najwiekszy problem.nie chce zeby sie okazalo ,ze sie plyta nie zmiesci. jesli idzie o finanse to dosc ograniczone,zamierzam wydac nie wiecej niz 300 €.nie chce pchac dodatkowej kasy w obudowe bo stara dobrze wyglada.No a poza tym musze przykamuflowac zakup przed malzonka, a co jak co ,ale obudowe to kobita natychmiast przyuwazy. Moze ma ktos Scaleo P i moglby mi podac gabaryty?Z gory dzieki.
gjg44
Dodano
06.11.2008 18:23:05
To jest kwestia czysto gabarytowa, to znaczy trzeba się upewnić czy toto się po prostu zmieści i będzie jak zamocować, bo działać raczej zadziała. Nie wiem czy producenci umieszczają w specyfikacji rozmiar mobo, ale to jest do sprawdzenia. Nie podałeś żadnej ceny, więc trudno cokolwiek doradzić. No chyba, że dysponujesz nieograniczonymi zasobami finansowymi? :) A tak nawiasem mówiąc, to zakup podzespołów do konkretnej obudowy to... jakbyś kupował samochód pasujący do wypasionego car audio. No niektórzy tak robią, ale ;D
Bobi
Dodano
06.11.2008 14:19:19
gjg44
Dodano:
05.11.2008 23:00:56
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1