ATI Radeon 9800 pro

Mam problem, gdy mam zainstalowane sterowniki do niej to pochodzi godizne i mi się komp zawiesza - tj najpierw plamy na ekranie a po jakiś10 sec zawiesza się i zero reakcji - na reset nie reaguje - trzeba wyłączyć poczekać pare minut i dopiero potem się włącza .. w chwili obecnej odinstalowałem sterwniki ... ale nie wiem co mam zrobić :/

Odpowiedzi: 2

się nie przegrzewa, bo pracuje na pół gwizdka - na kastrrowanych sterownikach. Ale oczywiście ot Twoja wola i sprawa - tylko po ki czort w tkaim razie pytasz jeżeli wiesz lepiej ?
Rebe
Dodano
19.04.2008 17:00:25
  • kabaczek88 19.04.2008 17:07:52

    [quote=Rebe]się nie przegrzewa, bo pracuje na pół gwizdka - na kastrrowanych sterownikach. Ale oczywiście ot Twoja wola i sprawa - tylko po ki czort w tkaim razie pytasz jeżeli wiesz lepiej ?[/quote] Bo chciałem się upewnić czy dobrze myśle z tym przegrzewaniem się - to jak jączyścić ?? przedmuchać ten wirnik czy coś jeszcze ??

Wyczyścić i ew. "odkręcić" - objawy wskazują na przegrzewanie.
Rebe
Dodano
19.04.2008 16:50:33
  • kabaczek88 19.04.2008 16:57:27

    [quote=Rebe]Wyczyścić i ew. "odkręcić" - objawy wskazują na przegrzewanie.[/quote] no szczerze to też mi się tak wydaje - ale ... to co ?? to już tak będe miec do zmiany kompa ?? no weź przestań - o co poprostu ją odkurzyć ?? bo jest kurzu troche tam gdzie jest wiatraczek ... :/ no a teraz nie mam sterowników zainstalowanych i jest ok - jakoś się nie przegrzewa ...

kabaczek88
Dodano:
19.04.2008 16:48:01
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1