Asus WL 500W a ISP nie rozpoznaje poprawnie Ip i Dns

Witam Potrzebuje pomocy z konfiguracja routera Asus WL 500W od pewnego czasu mój ISP wprowadził automatyczne przydzielanie adresu IP i DNS oczywiście zaraz po tej informacji od providera zmieniłem w ustawieniach routera na automatyczne pobieranie ip i dns wszystko zdawałoby się było ok. ale po kilkunastu minutach przeglądania WWW otworzyła mi się strona informacyjna od mojego ISP o takiej treści: „Wykryto nieprawidłową konfiguracje komputera lub routera Szanowni Państwo, Prosimy o zmianę ustawień komputera/routera na automatyczna (automatyczne pobieranie adresu IP oraz serwera DNS) Nie dokonanie zmian w konfiguracji systemu może spowodować utrudnienia w dostępie do Internetu” Po czym musze wcisnąć na tej stronie przycisk kontynuuj wyłączyć przeglądarkę i włączyć na nowo by znów strony chodziły normalnie jest to strasznie uciążliwe, bo jak chce ściągnąć plik to w połowie potrafi przerwać pobieranie. Próbowałem różnych ustawień w routerze ale bezskutecznie wiec zwracam się o pomoc dodam jeszcze że mój ISP zezwala na dzielenie łącza na inne komputery i wiedzą że używam routera nawet dzwonili do mnie z biura obsługi klienta ażebym dokonał zmian związanych ze zmianą adresu ip. Pozdrawiam i proszę o pomoc

Odpowiedzi: 2

Rozmawiałem z dostawca oni nie wykrywają ze zmieniłem ip ze stałego na automatyczne zgodnie z zaleceniami do prawidłowego działania netu. Bez routera śmiga normalnie z ustawionym w windowsie na automatyczne pobieranie ip i dns wiec jest to wina routera/ustawień, isp nie tylko blokuje mi przeglądarke, ale tez rożne akceleratory pobierania typu rapget, flashget, dap itp. Mogę zapodać fotki z konfiguracji routera jeżeli to pomoże rozwiązać problem. Pozdrawiam
cinekika66
Dodano
02.09.2009 23:23:18
A rozmawiałeś z kimś od strony dostawcy usługi? Nie wydaje mi się, żeby to było normalne, że po resecie przeglądarki miała ona działać jakiś czas, po czym przestawać - ot, tak sobie.
XanTyp
Dodano
02.09.2009 11:14:20
cinekika66
Dodano:
01.09.2009 23:25:45
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1