ASUS NOTEBOOK - urządzenie wielofunkcyjne HP

Witajcie. Mam notebooka z systemem operacyjnym Windows Vista Home Premium do którego nie wiem jak mam zainstalwać urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 5510 All-in-One. To urządzenie podłączone jest i zainstalowane do stacjonarnego komputera w którym jest zainstalowany Windows XP . Do urządzenia dostałam płytki do Visty i do XP. Nie wiem co mam zrobić bym mogła również drukować z urządzenia do laptopa. Czy najpierw zainstalować płytkę, czy też muszę stworzyć połączenie sieciowe. Jeśli połączenie sieciowe to podpowiedźcie jak to zrobić. Pozdrawiam wszystkich izabelka79

Odpowiedzi: 3

Dzięki chłopaki. Odp dla UCHO: W moim przypadku nie będzie dobrym rozwiązaniem przekładanie kabli. Nie za bardzo wiem jak tworzy się sieć. Ale dzięki. Odp. dla Small Mike Laptop łączy się przez WiFi Robiłam tak jak poradziłeś (przez ikonkę z 4 monitorkami :)) ale tu jest tylko info czy udostępnić drukarkę czy nie. Ja mam na udostępnić. Możesz mi podpowiedzieć jak "krok po kroku" to zrobić????? Byłabym wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich:) izabelka79
izabelka79
Dodano
18.06.2008 00:22:19
Proste pytanie zainstalowałeś na laptopie tą drukarkę i drukuje? Jak łączy się laptop a jak komputer z internetem? Jeśli np. laptop jest przez wifi to nie widze problemu w panelu sterowania>network and sharing center (pewnie ustawienia sieci lub coś takiego ikonka z 4 monitorkami połączonymi :D) włączyć dzielenie drukarki. :) nic prostrzego.
Small Mike
Dodano
17.06.2008 15:44:32
Masz dwa wyjścia: 1) stworzyć sieć i wtedy wspólna drukarka podłączona do stacjonarki 2) po prostu zainstalować urządzenie na laptoku i przekładać kable Ps. ja przekładam kable, bo u mnie sieć byłaby kłopotliwa
Ucho
Dodano
17.06.2008 15:05:05
izabelka79
Dodano:
16.06.2008 23:30:13
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1