asrock n68c-s ucc a stan wstrzymania

Więc chodzi mi o to ze mam komputer marki asrock n68c-s ucc i chce ustawić taki stan wstrzymania jak ma wiele komputerów czyli wstrzymam system to jest wstrzymany i nie słychać pracy wentylatorów komputera porostu by stan wstrzymania był bez głośny

Odpowiedzi: 3

Zwracam honor, różnica jest niewielka więc się pomyliłem. Pomijając wszystko, wracamy do punktu wyjścia. Za grosz interpunkcji ](*,) Zacznij pisać w jakimś logicznym porządku, bo odechciewa się czytać. [quote=bos_kg]o to a na asrock pracują wentylatory nie pisał bym[/quote]
XanTyp
Dodano
30.04.2012 07:22:41
Przepraszam nie chodzi o hibernacje a o stan wstrzymania na komputerze z płytą asus po włączeniu stanu wstrzymania komputer zachowywał się jak wyłączony o to a na asrock pracują wentylatory nie pisał bym na forum gdybym znalazł pomoc cokolwiek podobno mozna ustawić tylko na tej płycie biosu nie znam
bos_kg
Dodano
29.04.2012 22:05:49
Gogle jest pełne takich informacji. Możemy sobie pogdybać, że ten mechanizm u ciebie nie działa, albo w jakiś sposób nie działa w pełni - bez szerszego wglądu w twój system. Hibernacja, jak sama nazwa wskazuje to stan "zamrożenia" systemu, ale tylko systemu, a nie całego komputera jako urządzenia mechanicznego. Dopóki będzie podłączone zasilanie, istnieje szansa, że wiatraki będą pracować, wolniej bo wolniej, ale będą, bo jednak sprzęt jest w działaniu.
XanTyp
Dodano
29.04.2012 16:47:18
bos_kg
Dodano:
29.04.2012 14:42:18
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1