Aktywcia Windows Vista Ultimate Edition

Słyszałem ze w systemie Windows Vista Ultimate Edition bedzie potrzebna tylko jednorazowa aktywacia a przy kolejnym wgrywaniu systemu na dysk twardy w razie awarii juz tego wymogu nie bedzie czy jest to prawda ??

słyszałem ze to wszystko bedzie zaleźało jaka wersje systemu operacyjnego VISTY bedzie sie posiadac przy najbardziej ubogiej wersii aktywacia bedzie wymagana za kazdym razem a przy Windows Vista Ultimate Edition jednorazowa ?

ale przy jedno razowej ciekawe jak to bedzie rozwiazane dostanie sie przy aktywaci systemu jeden stały numer ktury bedzie trzeba wkepac tak samo jak klucz key ?

Obiło mi sie teź o uszy ze bedzie jeden system i kazdy przy jego kupnie bedzie mial ta sam plytke i bedzie wgrany system najbardziej wypasiony tylko róznica bedzie polegala natym ze beda róźne licencje systemu zalezne o wersji i kazda wersja bedzie miala inny klucz key a co zatym idzie uzytkownicy o wersjach okrojonych chociaz beda mieli wgrane programy z wersji Windows Vista Ultimate Edition a beda mieli licencje na wersje inna to nie beda mogli wejsc do programów które nie sa zatwierdzone przez licencjie i klucz key niewiem czy jest to prawda dlatego osoby dobrze poinformowane prosze o odpowiedz POZDRAWIAM NORBERT

Odpowiedzi: 1

To tylko na razie spekulacje. Radzę poczekać do pojawienia się pełnych wersji ww produktów, a przekonasz się jak jest naprawdę.

Aczkolwiek niewykluczone, źe takie rozwiązanie bazujące na "podaniu" odpowiedniego klucza znajdzie zastosowanie. Przecieź Windows XP wersje Home i Professional to róźniące się bodajźe 2 bajtami. Tak więc moźliwe, źe w oparciu o klucz, uźytkownik będzie instalował stosowną wersję Windows Vista.

Na razie najnowsza kompilacja 5342 "przyjmuje" klucze do wersji Ultimate.
Ad@$
Dodano
02.04.2006 12:07:22
norbertsacha
Dodano:
29.03.2006 11:53:18
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1