Aktywacja wersji polskiej z użyciem klucza wersji angielskiej???

Czy jest możliwa aktywacja wersji polskiej Visty na podstawie posiadanej licencji wersji angielskiej? Mam ofertę zakupu komputera z zakupioną wersją angielską ale jest na nim wersja polska. Płyta Recovery zawiera wersję angielską. Co sądzić o takim systemie? Czy jest on zgodny z zasadami licencji Microsoftu czy uważać go za piracki? Sprawa PILNA bo decyzję muszę podjąć najpóźniej w niedzielę rano. Proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 5

[b]Razorek [/b]- a mógłbyś przedstawić szczegóły. Jak udało Ci się zdobyć nowy klucz. Pod jaki numer zadzwoniłeś. Mam teraz sytuacje że próbuje zainstalować polską wersję Windows Vista Home Premium na nowym laptopie Toshiba i nie chce mi przyjąć klucza z nalepki. Klucz z moje laptopa przyjmuje bez problemowo. Nie wiem jak Ty to zrobiłeś, dzwoniłem teraz do M$ i nie ma takiej możliwość żeby wydali drugi klucz, oczywiści mogę kupić drugi klucz i wtedy będzie śmigać.
pulkownik
Dodano
01.04.2009 02:42:47
Slyszalem, ze taka zmiana jezyka jest legalna tylko dla Ultimate, choc na nalepce z kodem nie ma mowy o jezyku. Ale skoro zaaprobowali taka zmiane, to widac czasem uznaja to za legalne. Ich pokretnosc nie ma granic. Przy okazji, w celach edukacyjnych, warto zajrzec na ciekawa stronke http://www.vista.pl/porady/326_vistalizator_czyli_mocarz_ktory_spolszczy_kazda_viste.html
waltur
Dodano
31.03.2009 23:59:01
Oczywiście ze jest taka możliwość. Siostra miała komputer ze Stanów. U nas robiliśmy ireinstalkę. Po prostu musisz zadzwonić do Microsoftu i przedstawić sprawę aby wydali Ci nowy klucz do wersji polskiej. Będziesz miał tę samą płytę, tylko klucz do niej będzie inny. Po podaniu nowego klucza będzie Ci się instalowała wersja polska odpowiedniego pakietu systemu.
Razorek
Dodano
28.03.2009 14:46:20
Żródło w weekend świętuje a ja muszę zdecydować do niedzielnego ranka. Logiczne rozumowanie w sosunku do Ms nie ma zastosowania.
waltur
Dodano
28.03.2009 00:29:40
To już sprawa albo dla prawnika, albo telefonu do M$. Teoretycznie, jeśli system jest zgodny pod względem typu (home, business, basic itp) to nadal teoretyzując - nie powinno być problemu. Ale gwarancję na to może Ci dać tylko bezpośredni kontakt ze [url=http://support.microsoft.com/contactus/?ws=support]źródłem.[/url]
XanTyp
Dodano
27.03.2009 23:55:43
waltur
Dodano:
27.03.2009 23:03:10
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1