Aktualizacja z Windows XP do Windows Vista Ultimate Edition

Czy moźe ktoś sie orientuje jak to bedzie rozwiazane z aktualizacją Windows XP do Windows Vista Ultimate Edition :?: czy to bedzie system przeznaczony do osób które maja legalnego windows xp i beda mogli sobie kupic Windows Vista Ultimate Edition aktualizacja która bedzie odrobine tansza :?: a moze w inny sposób :D jeśli ktoś coś wie to prosze o wiadomosc pozdrawiam

ja obecnie posiadam legalnego Windows XP Profesional z SP 2

Odpowiedzi: 6

MaSSlany:
No tak a microsoft tak zrobi ze przed wyjściem Visty Da do Xp'ka service packa 3 który pozmienia wszystko na prawie viste (tak ja zresztą z 98) :)

Nic nie pozmienia. Wiele funkcji zaimplementoanych z Viste najnaturalniej na XP juź nie "podejdzie". Vista będzie odbiegała i juź odbiega od XP–ka funkcjonalnością i to dość mocno. Zresztą ukatualnianie systemu do całkiem innego = całkowita jego zmiana w kodzie itd. to IMO bezsens.

P.S. EOT.
Ad@$
Dodano
17.04.2006 12:38:30
No tak a microsoft tak zrobi ze przed wyjściem Visty Da do Xp'ka service packa 3 który pozmienia wszystko na prawie viste (tak ja zresztą z 98) :)
MaSSlany
Dodano
17.04.2006 12:26:19
Chyba jednak nie. MaSSlany – a czy w przypadku pojawiania się choćby systemu XP (Whistler) czy uźytkownicy poprzednich edycji (98) dostawali upusty?
Co do SP2 to jest to darmowy dodatek do systemu, a nie wersja uaktualniająca system. Jest to zbiór łatek. To zupełnie inna sprawa.
Po podaniu seriala powiadasz... Pewnie ten z ID wyźszym od 700 :lol: .
Ad@$
Dodano
17.04.2006 12:24:46
Moźe będzie znizka za okazaniem znaku orginalnosci bądź przez internet kartą i za pewną opłatą (i podaniem seriala) zostaje wysyłana (pocztą lub prze internet) aktualizacja (na płycie [tak jak service pack 2] lub jako plik) Pozdr4all
MaSSlany
Dodano
16.04.2006 23:33:03
Moźe będzie znizka za okazaniem znaku orginalnosci bądź przez internet kartą i za pewną opłatą (i podaniem seriala) zostaje wysyłana (pocztą lub prze internet) aktualizacja (na płycie [tak jak service pack 2] lub jako plik) Pozdr4all
MaSSlany
Dodano
16.04.2006 23:33:03
Cięźko spekulować, aczkolwiek wydaje mi się, źe upgrade systemu "wcześniejszego" nie będzie moźliwy z dodatkową zniźką. Tak przecieź chyba byłó cały czas, do teraz. Więc nie wydaje mi się, by MS nagle zmienił "zdanie".
Ad@$
Dodano
15.04.2006 19:39:32
norbertsacha
Dodano:
14.04.2006 14:52:31
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1