Aktualizacja sterowników

Zapraszamy do komentowania artykułu: Aktualizacja sterowników.

Odpowiedzi: 6

A, ja jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ przedstawione instrukcje "uleczyły" mojego kompa!!! W "Pomocy i obsłudze technicznej" jest napisane podobnie, ale szczegóły robią wielkie różnice.
Komentarz
Dodano
27.07.2006 17:05:39
A, ja jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ przedstawione instrukcje "uleczyły" mojego kompa!!! W "Pomocy i obsłudze technicznej" jest napisane podobnie, ale szczegóły robią wielkie różnice.
Komentarz
Dodano
27.07.2006 17:05:38
A, ja jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ przedstawione instrukcje "uleczyły" mojego kompa!!! W "Pomocy i obsłudze technicznej" jest napisane podobnie, ale szczegóły robią wielkie różnice.
Komentarz
Dodano
27.07.2006 17:02:19
1. - To co w nawiasie - albo "z" zamiast "o", albo "nie wiemy", a nie "nie zdajemy sobie sprawy".
2. - Słów parę o kolejności wgrywania by się przydało, bowiem bez jej zachowania może isę okazać, że mimo instalacji sterownika nie tylko nie jest lepiej, ale przeciwnie - gorzej ( kwestia chipset - karta graficzna np. ).
3. - Tytuł jest ciut mylący. Tekst dotyczy de facto instlaacji sterowników na świeżym systemie ( zamiany dostarczonych przez OS na te od producenta). Jeżlei takie złąożenie przyjąć to podane informacje są poprawne. Jednak aktualizacja to orwnież zmiana wersji drivera "producenckiwego" na inną, a tu juz tak prosto być nie musi - często bowiem by nowszą paczkę zainstalować trzeba poprzednią usunąć. Warto pewnie by wło wskazać - moze w kolejnym tekście - czego taka sytuacja najczęsciej dotyczy i czym to robić, bo to własnie moze byc przydatne początkującemu użytkownikowi.
4. Poza tym nie tylko poprzez kreatora niektóre sterowniki można, a czasem trzeba, instalować - niekiedy konieczne jest operowanie "z ręki" na pliku *.inf, a o tym też ni słowa .
Rebe
Dodano
07.07.2006 08:51:04
gdy tak zrobilem to mój naped lite-on cd-r\rw nadal niedzialal
Komentarz
Dodano
06.07.2006 23:37:03
Wydaje mi się, że te temy w tym Centrum są robione troche na olewke, jak ten. Zawierają to, co średniu użytkownik już wie...
Komentarz
Dodano
25.06.2006 12:00:10
CentrumXP.pl
Dodano:
25.06.2006 12:00:09
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1