Aktualizacja KB832483 - Microsoft Data Access Components (MDAC)

Chodzi o Windows2000 - dostaje komunikat ze jest gotowa nowa aktualizacja mianowicie: Aktualizacja zabezpieczen programu Microsoft Data Access Components (KB832483) instaluje sie ona a za moment dostaje komunikat ten sam o gotowosci nowej aktualizacji lecz jest to dokladnie to samo co wczesniej i tak w nieskonczonosc! Czy ktos potrafi to wyjasnic? Jak to zainstalowac i ew. pominac i dlaczego! -------------------- Musze powiedziec, ze juz sobie poradzilem. Wpadlem na pomysl by sprawdzic wersje Microsoft Data Acces Components i ja uaktulanic: (regedit - tylko ostroznie - nic tam nie zmieniac nie majac 100% pewnosci, bo moze skonczyc sie zle, ja tylko sprawdzalem wersje skladnikow MDAC) HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\DataAcces FullInstallver = 2.53.6307.0; Version = 2.53.6200.1 } wersje skladnikow. Nastepnie pobralem nowsza wersje: MDAC_TYP.EXE (ver. 2.80 - po wczesniejszym sprawdzeniu legalnej wersji Windows2000 programem - GenuineCheck.exe - wymagane przez witryne "microsoft.com"). FullInstallver = 2.80.1022.3; Version = 2.80.1022.3} wersje skladnikow. Pozniej prawdopodobnie wystraczylo potwierdzic aktualizacje czekajaca w gotowosci - KB Articlle: Q832483 (KB832483), ja pobralem osobno ten plik, by zobaczyc co sie dzieje podczas instalacji. Po zainstalowaniu jej sukces! Po ponownym uruchomieniu czekajaca w gotowsci aktulaizacja wygenereowana automatycznie przez komputer nie pojawila sie, ale pojawily sie kolejne aktualizacje, ktore zainstalowalem bezproblemowo.

Odpowiedzi: 0

KBXYZ
Dodano:
18.07.2007 17:37:50
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0