Ad-Aware kontra Spybot-Search.

Witam. Confirm --------------------------- Spybot - Search & Destroy has detected that you have the following products installed. This may cause incompatibilities; for more information, click Yes to visit our website, Ignore to now longer show this warning, or just Cancel. LavaSoft AdAware --------------------------- Yes Cancel Ignore Wyłączony Ad-Aware2008 Free pokazuje od niedawna powyższą informację i blokuje uruchomienie programu Spybot-Search. Nie bardzo wiem w czym tkwi problem. Informacja Ad-Awara po sklikaniu "cancel" lub "ignore" znika i S-B&D pracuje normalnie. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 3

W Ad-Aware nie znalazłem opcji wyłączenia ze skanowania określonych produktów. Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam.
taddek
Dodano
31.07.2008 18:40:21
Chodzi najwyraźniej o to, że jeśli ad-aware ma włączoną funkcje skanowania archiwów i natknie się na spakowane wpisy od Spy-Bota to uznaje to za spyware, który tak naprawdę spywarem nie jest. Spokojnie można to zignorować.
klosik007
Dodano
29.07.2008 22:28:32
Dodatkowa informacja ze strony Spybota też niewiele mi mówi. Tekst jest po angielsku, a tłumaczenie na stronach internetowych jet nieprecyzyjne. " If you have the AdAware option to scan inside archives enabled, AdAware may find files in the Spybot-S&D folder. Spybot-S&D does not contain any spyware, but it creates backups of everything you fix (until you remove those backups from the Recovery list), and AdAware complains about these backups. You can safely ignore these backups found by AdAware."
taddek
Dodano
29.07.2008 18:17:59
taddek
Dodano:
29.07.2008 15:53:37
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1