Acer Aspire 5630-6288 touchpad problem..

Witam, mam taki problem. Jestem w posiadaniu Acera seria Aspire 5630, otóż zainstalowalem system XP z SP2 (Vista odpada gdyż klient nie chce). Instalacja przebiegła na nim bez problemu ale... Gdy uruchomilem system (TAK JEST ZA KAZDYM RAZEM PRZY URUCHOIENIU, a nawet czasami w trakcie pracy) zauwazylem ze przy poruszaniu palcem po panelu, kursor skakał w wielu miejscach, zaczął wariowac, na dodatek zaczęły się włączać różne okienka gdyż zachowywal sie jakbym wciskał "prawy przycisk myszy" (na starcie, pulpicie, ikonach, pasku zadan) i otwieraly sie rozne opcje. A ja tylko posuwalem palcem po panelu dotykowym. Nie wiem czemu tak sie dzieje, prosilbym o pomoc w tej sprawie. Instalowalem takze sterowniki ze stronki http://support.acer-euro.com/drivers/notebook/tm_2410.html Po zainstalowaniu TOUCHPAD DRIVER, mialem kolejny problem, kursor sie poruszał ale nie działał dotyk, tzn "klikanie" nic nie chcialo sie zaznaczac ani wciskać. Rowniez Bluetooth zainstalowany w ogole nie zostal wykryty. PS. Komputer zostal sprowadzony z USA, z wgraną ang. Vistą HomePremium. Zrobilem formata. Głownie chodzi mi o tą wariację z kursorem. Jesli ktoś coś wie na ten temat, prosilbym o pomoc. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 1

Zaopatrz się w jakieś urządzenie wskazujące, odinstaluj zupełnie tą konsolę dotykową, zrestartuj system, zaopatrz się najnowsze sterowniki do tego modelu (być może te które podlinkowałeś są kompatybilne jednak są dedykowane dla innego modelu) i działaj. Razem z tymi driverami nie było narzędzia do konfiguracji touchpada np. gdzieś w trayu?
Bobi
Dodano
16.12.2007 14:38:10
szakal85
Dodano:
07.12.2007 08:56:01
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1