ACCESS 2000 Problem z kwerenda tworzaca tabele

Witam To moj pierwszy temat na forum wiec prosze o wyrozumialosc. Zwracam sie do uzytkownikow z zapytaniem odnosnie programu MS ACCESS 2000. Dostałem zadanie o następującej treści: Zadanie składa się z dwóch niezależnych części. 1. Tabela „Parking” zawiera informacje dotyczące wysokości opłat za korzystanie z różnych miejsc parkingowych, z których każdy ma swój symbol: PA2, PA3, PA4. Uaktualnij wysokość opłat dla parkingu PA3 według zasady: nowa opłata jest o połowę większa od obowiązującej w tej chwili. Zadanie wykonaj za pomocą kwerendy aktualizującej. 2. Na podstawie tabeli „Dane” i „Miejsce” z poprzednich zadań, utwórz kwerendę „Płace tygodniowe”. Kwerenda ta ma liczyć płace tygodniowe pracowników. Zapisać kwerendę tworzącą tabelę pod nazwą „Tworzy tabelę PŁACE TYGODNIOWE”. Utworzyć tabele „Płace tygodniowe”. Chodzi mi glownie o 2 podpunkt zadania . Mam problem poniewaz nie wiem jak uttworzyc kwerende ktora zarowno utworzy nowa tabele jak i zarazem obliczy Płace tygodniowe pracownikow (wydaje mi sie ze nalezy w kryteriach wpisac nazwe pol [stawka] oraz [czaspracy] oraz pomnozyc je razem). Niestety kwerenda w utworzonym polu nie wyswietla nic lub pokazuje sie pole aby wprowadzic wartosc pola PLACE tygodniowe:/ Prosze o pomoc lub przydatne linki odnosnie tego wlasnie zadania. Moge przeslac plik ktory do tej pory wykonalem na maila poniewaz nie umiem dodac pliku do tego tematu. Bede wdzieczny Pozdr

Odpowiedzi: 0

vitokr22
Dodano:
05.10.2008 17:35:56
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0