a way...

[Jeśli nie chce Ci się czytać przejdź odrazu do miejsca oznaczonego #]

Forum moźna by podzielić na 3 grupy uzytkowników
Pierwszą są by uzytkownicy zarejestrowani po to aby otrzymać pomoc w zaistniałym dla nich problemie.
Drugą stanowią uźytkownicy, którzy są jako tu nie z przyczyny problemów z komputerem lub po rozwiązaniu swojego problemu postanowili zostać. To co odróznia go od grupy to fakt iź on (w większości) coś wnosi od siebie na forum.
Kolejną grupą są administratorzy/moderatorzy, czyli po prostu ludzie, którzy są odpowiedzialni za forum.
I ta ostatnia grupa byłą by szczęśliwa(w miarę) gdyby nie większość uźytkowników/znaczna część pierwszej.
Napewno większość z was była świadkiem bezmyslengo(czy bezmyślnego to raczej nie mi osądzać ale niech juź będzie) zakładania nowych tematów nie zaglądając w 'szukaj' czy na G... (jakby to napisał theboss78).
W kaźdym razie o co chodzi? Oczywiście próbowano juź powstrzymać ludzie od rozwiązywania problemu w taki sposób, co moze dało wyniki, moze nie takie jakie by sobie ktoś mógł wymarzyć ale coś to dawało. Im więcej zabezpieczeń, ostrzeźeń i przyklejonych tematów tym większa skuteczność. Tak więc wpadłem na pewien pomysł który pewnie nie zlikwiduje problemu ale moźe go zmniejszyć.
#W miejsce które jest wskaane na obrazku w linku n dole strony moze posłuźyć jako miejsce na kolejną przestrogę/zasadę korzyst. z forum, lecz trzeba się upewnić, źe będzie to widoczne(kolor czy coś). Pomysł zrdził/ściagnął się włąsnie z tego tamtego forum.
Mam nadzieję, źe jeśli ktoś z tego skorzysta to wyjdzie mu to z korzyścią.

sry źe sie rozpisałem.

http://members.lycos.co.uk/thegreyfox/tu.jpg

Odpowiedzi: 13

Takiej precyzji bym się bał – powiezmy – między 6, a 13 marca :wink:

Ale przynajmniej awatary wróciły razem ze starą bazą :P
Rebe
Dodano
16.03.2005 12:40:41
Zawsze mozna napisac...

Ten problem rozwiazalismy 12 marca... :P i zamykamy ;D
brtx
Dodano
16.03.2005 12:39:44
brtx:
Chyba poleciala baza :P i mamy 6 Marca... ;)


No masz – teraz będzie deja vu i nowe/stare pytania się pojawią :lol:

PS.
Dla pocieszenia – xenium teź coś się dziś wyłozyło.

Update – xenium przykład wzięło z cpx i teź sie ruszyło.
Rebe
Dodano
16.03.2005 12:29:22
Chyba poleciala baza :P i mamy 6 Marca... ;)
brtx
Dodano
16.03.2005 12:26:36
a tam nie ma przypadkiem takiego zegara, który odlicza czas ? :roll:
Over
Dodano
06.03.2005 23:20:55
Ten tekst to tak jakby TVP1 między końcem Wiadomości (19:55) a filmem (20:10) puszczała obraz kontrolny. Nigdy by się na to nie zgodzili z wiadomych względów 8)!

:wink:
Kuba
Dodano
06.03.2005 22:55:32
a tak ?
Over
Dodano
06.03.2005 20:38:30
EL NINO:
No chyba ze Rebe kurna, bo jemu monitor na podlodze stoi i chcac czy nie chcac z gory patrzy na niego – moze bedzie widzial i nie bedzie glupich pytan zadawal :P .


Juź przestąleś się moczyć w nocy ?
Juz przestałeś bić źonę ? :mrgreen:


O to Ciebie szło? Przecieź chyba nie o "A co logi nato? A w archiwum sprawdziłeś?" itp.
:wink:

PS.
A monitor juźem przestawił – na suficie podwiesiłem, bo lenia mam i horyzontalnie tera "pracuję" .
Rebe
Dodano
01.03.2005 11:11:54
Nie dosc ze brzydko, to jeszcze miejsce zajmuje a i skutecznosc takiego napisu zerowa. W to miejsce strony to ja patrze tylko wtedy gdy chce komus linka do "Szukaj" podac i nie sadze ze u innych jest inaczej. No chyba ze Rebe kurna, bo jemu monitor na podlodze stoi i chcac czy nie chcac z gory patrzy na niego – moze bedzie widzial i nie bedzie glupich pytan zadawal :P .
EL NINO
Dodano
01.03.2005 10:57:34
Nie no, co ty. Przecieź to będzie brzydko wyglądało.
Kuba
Dodano
01.03.2005 01:07:00
na waszym forum to miejsce będzie gdzieś tu
Over
Dodano
01.03.2005 01:05:09
Jakaś nieczytelna ta Twoja wypowiedź, aź oczy bolą.
darek_dade
Dodano
01.03.2005 00:13:04
yyyy, nie wiem co powiedzieć
Kuba
Dodano
01.03.2005 00:03:42
Over
Dodano:
28.02.2005 23:57:01
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1