98SE – lan PCMCIA – sterowniki – laptop – problem

witam sedecznie

Problem jest nieco nietypowy (jeśli chodzi o dział forum) ale dalej do treści otóź ....

.... mam laptopa Toshiba Satellite 4030DCS a na nim króluje Win98SE i postanowiłem sobie zafundować karte sieciową PCMCIA i tak teź zrobiłem. Zakupiłem 3Com Megahertz 10 Mbps LAN PC Card model 3CCE589ET (wiem źe nie najlepsza ale niechodzi mi o szybkość ale o działanie)
Problem polega na instalacji tej karty. otóź przy zakupie karty nie było sterów ale ściągnąłem je ze strony procudenta (DISK1 i DISK2) – dlaczego takie rozbicie?? ale idąc dalej i klepiąc na install otwiera sie program cyba instalacyjny dosowski i tu zaczynają sie schody. za cholere nie potrafię zainstalować tej karty – moźe ktoś z was instalował tak kartę na win98se??
Ja od wielu lat zwykle siedze na XP i zapomniałem juź co to Win(* i instalacja wszystkiego krok po kroku
Pomóźcie proszę bo na dodatek jeszcze obiecałem źonie źejutro bedzie mogła na swoim laptopie pracować w sieci a jawielki informatyk nie mogę sobie poradzić


link do strony z omawianymi sterami http://www.3com.com/products/en_US/result.jsp?selected=5&sort=effdt&sku=3CCE589ET&order=desc

w oczekiwaniu na pomoc
tbrally:–)

Odpowiedzi: 4

witam pponownie

Juź działa !!!
Jak?? – sam tego niewiem, 1274 restarty i zadziałało – otóź przegladając plik instalacyny sterowników czytałem wszystko co sie dało (txt) i starałem sie tak robić (biorącpod uwage moją angielszczyzne) ale nadal nic aź tu za 1274 restartem na ekraniepojawiła sie stronka www. Co było tego przyczyną – nieiwem ale najwaźniejsze źe zadziałało –
Dzieki wszystkim (jednej osobie) za chęć pomocy

Pozdrawiam
tbrally
Dodano
09.02.2006 12:21:36
Za reke do ja Cie moge jedynie do sklepu monopolowego zaprowadzic :wink: .
Przykro mi, nie mialem do czynienia z 3comem, ale swego czasu na starym sprzecie i W98 przechodzilem podobne katusze z karta innej firmy.
Co sie dzieje po odpaleniu pliku ? Instaluje sie cos ? Rozpakowuje do jakiegos folderu ? Pamietam, ze oprocz instalacji samych driverow karty, musialem zmieniac rowniez drivery kontrolerow O2Micro.
EL NINO
Dodano
08.02.2006 12:15:08
hmm

plik mam tylko jak to wszystko zrobić?

jesli byłbyś tak dobry i znalazł chwilunie to poprowadz mnie za ręke co i jak
bo ja niby robie tak jak trza (tak mi sie wydaje ale neta jak nie było tak niema

w oczekiwaniu na podpowiedz ....
tbrally
Dodano
08.02.2006 10:27:14
Inna stronka –> http://support.3com.com/infodeli/tools/nic/3c589d.htm a konkretnie druga pozycja, plik 3c589x_2.exe
EL NINO
Dodano
08.02.2006 01:28:07
tbrally
Dodano:
08.02.2006 00:30:16
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1