2k3 + AD – maksymalny czas uruchamiania :|

witam,
postawilem kontroler AD + dns + dhcp'a i...... probuje sie na zalogowac do systemu ... no i czekam i widze nastepujące komunikaty...
–starting up windows
–preparing network connection
– applying computer settings i dalej juz nie doczekałem :wink: bo dałem resta :wink: bo do tego momentu system uruchamiał mi sie przez 46 min 30 sek :roll:

mam 384 RAM, 1GHz procka, komp niby nie za nowy, ale źeby tyle trwało bootowanie to juź według mnie lekkie przegięcie :roll:

co wy na to :?:
pozdro ! 8)

Odpowiedzi: 2

EL NINO:
sa nawet tacy, ktorzy juz w ogole nie potrafia kompa odpalic po takich "konfiguracjach"

no mnie się w koncu udało, walczyłem w trybie awaryjnym... pozniej nawet probował directory services restore mode... a pozniej (ciekawe dlaczego na koncu ;) ) last good known configuration... i o dziwno wystartował... i zacząłem wywalac wszystko po kolei... czyli DNS, DHCP i na koncu AD, ktore sie juz wywalić nie chciało, wiec się z lekka wpieniłem i połoźyłem świeźa kopie 2k3 8)

pozdro !
solari
Dodano
29.07.2005 00:37:37
solari:
...ale źeby tyle trwało bootowanie to juź według mnie lekkie przegięcie :roll:
Nie przejmuj sie. Wszystko przed Toba bo sa nawet tacy, ktorzy juz w ogole nie potrafia kompa odpalic po takich "konfiguracjach" :mrgreen: .
Jak to powtarza jeden taki – "I Solaris kupa, kiedy admin ***" :P .
EL NINO
Dodano
28.07.2005 20:19:26
solari
Dodano:
28.07.2005 13:47:43
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1