2 x cytuj

Do szanownych Moderatorów i Administratorów


Widzę tu mały problem, jak chće dać odpowiedz z cytatem to mam moźliwości – czyli cytuję wszystko.Proszę jeśli jest to moźliwe o ułatwienie nam userom źycia. Proponuję aby dodać drugi przycisk . Pod jednym z tych przycisków moźna było kopiować tylko to co zaznaczę.Mam nadzieję ,źe jasno i zrozumiale się wyraziłem

Pozdrawiam

Odpowiedzi: 13

Rebe:
Fakt. Moźe ,w takim razie, przejść od razu do "usuń" ? ;)

E tak skakać z kwiatka na kwiatek.
;)
Anonymous
Dodano
29.09.2005 11:53:45
Fakt. Moźe ,w takim razie, przejść od razu do "usuń" ? ;)
Rebe
Dodano
29.09.2005 11:37:16
Rebe:
A ja mam pytanie:
Czy jeden user niem oze sam uźywać przyvisku zmień i dopisywać w ten psosób swoich kolejnych zdań ?

Rebe po co ? Przecieź jest dopiero na etapie 'cytuj' .
A z tego co mi wiadomo to 'zmien' jest na prawo od 'cytuj'
Anonymous
Dodano
29.09.2005 09:47:44
A ja mam pytanie:
Czy jeden user niem oze sam uźywać przyvisku zmień i dopisywać w ten psosób swoich kolejnych zdań ?
Rebe
Dodano
29.09.2005 09:00:05
po jaka cholere powtarzasz sie kilka razy ?

apropos, narazie to sie nauczyc opcji zmien
gieras
Dodano
29.09.2005 08:58:54
I jeszcze jedno czy nie moźna złańczać w jedno okno postów od tego samego usera było by przejźyściej

Moźe i tak ale ja myślałem aby w tym miejscu co są te przecineczki w lupce aby one spełniały tę funkcję i z boku napis cytuj co cytuje całość

Do szanownych Moderatorów i Administratorów
Widzę tu mały problem, jak chće dać odpowiedz z cytatem to mam moźliwości – czyli cytuję wszystko.Proszę jeśli jest to moźliwe o ułatwienie nam userom źycia. Proponuję aby dodać drugi przycisk . Pod jednym z tych przycisków moźna było kopiować tylko to co zaznaczę.Mam nadzieję ,źe jasno i zrozumiale się wyraziłem
Tak jak na scrnie

Jeśli się dobrze rozumiemy to o to włwśnie chodzi

Poszczególne posty moźna odzielić w jakiś widoczny sposób i aby były w jednym oknie jak są pisane jeden po drugim,bez odpowiedzi innego uźytkownika
ford_mondeo
Dodano
29.09.2005 01:55:54
I jeszcze jedno czy nie moźna złańczać w jedno okno postów od tego samego usera było by przejźyściej

Moźe i tak ale ja myślałem aby w tym miejscu co są te przecineczki w lupce aby one spełniały tę funkcję i z boku napis cytuj co cytuje całość

Do szanownych Moderatorów i Administratorów
Widzę tu mały problem, jak chće dać odpowiedz z cytatem to mam moźliwości – czyli cytuję wszystko.Proszę jeśli jest to moźliwe o ułatwienie nam userom źycia. Proponuję aby dodać drugi przycisk . Pod jednym z tych przycisków moźna było kopiować tylko to co zaznaczę.Mam nadzieję ,źe jasno i zrozumiale się wyraziłem
Tak jak na scrnie

Jeśli się dobrze rozumiemy to o to włwśnie chodzi

Poszczególne posty moźna odzielić w jakiś widoczny sposób i aby były w jednym oknie jak są pisane jeden po drugim,bez odpowiedzi innego uźytkownika
ford_mondeo
Dodano
29.09.2005 01:55:54
Ale moźna by ten temat poruszyć jak by się dało to by było
I jeszcze jedno czy nie moźna złańczać w jedno okno postów od tego samego usera było by przejźyściej
Pozdrawiam i dobranoc
Podobnie jak tu
Moźe i tak ale ja myślałem aby w tym miejscu co są te przecineczki w lupce aby one spełniały tę funkcję i z boku napis cytuj co cytuje całość
Do szanownych Moderatorów i Administratorów


Widzę tu mały problem, jak chće dać odpowiedz z cytatem to mam moźliwości – czyli cytuję wszystko.Proszę jeśli jest to moźliwe o ułatwienie nam userom źycia. Proponuję aby dodać drugi przycisk . Pod jednym z tych przycisków moźna było kopiować tylko to co zaznaczę.Mam nadzieję ,źe jasno i zrozumiale się wyraziłem

Pozdrawiam


Chodzi o to?
spiderko
Dodano
29.09.2005 01:44:48
Ale moźna by ten temat poruszyć jak by się dało to by było
ford_mondeo
Dodano
29.09.2005 01:42:41
I jeszcze jedno czy nie moźna złańczać w jedno okno postów od tego samego usera było by przejźyściej
Pozdrawiam i dobranoc
ford_mondeo
Dodano
29.09.2005 01:40:20
A to juź kwestia head admina forum źeby takowe coś wprowadzić – jednak mi, jak i chyba większości, ten brak nie dokucza.
spiderko
Dodano
29.09.2005 01:36:47
Podobnie jak tu

ford_mondeo
Dodano
29.09.2005 01:34:04
Moźe i tak ale ja myślałem aby w tym miejscu co są te przecineczki w lupce aby one spełniały tę funkcję i z boku napis cytuj co cytuje całość
ford_mondeo
Dodano
29.09.2005 01:28:16
ford_mondeo
Dodano:
29.09.2005 01:17:40
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1