2 pytanka co do Toshiby A300

Witam .. uff jak dawno mnie tu nie bylo ;/ ... ale ale wracajac do problemu ;p Mam laptopa Toshiba A300-15b i mam pytanie czy mozna dokupic kolejny dysk twardy ? i Czy oplaca sie wymienic pamieci ram z 3GB 667mhz na 3-4gb 800mhz ?! Czy wydajnosc wzrosnie ?

Odpowiedzi: 2

No narazie jednak nic juz nie zmienie ;/ Z 4 dni temu umarl mi zasilacz i polecial na "gware" co prawda nie na moich papierach ale tez od Tosi A300 tylko innego modelu. Moze uznaja mi gwarancje moze nie ... narazie musialem zainwestowac 110zl w nowy zasilacz. A co do dysku to mam miejsce w lapku na 2-gi dysk ;] odkrecasz klapke i jest miejsce z gotowym wejsciem SATA ;p
Ukey
Dodano
17.01.2009 14:22:19
  • Ucho 18.01.2009 02:43:23

    [quote=Ukey]A co do dysku to mam miejsce w lapku na 2-gi dysk ;] odkrecasz klapke i jest miejsce z gotowym wejsciem SATA ;p[/quote] To sprawę wyjaśnia. Gdybym posiadał nieco nawisu inflacyjnego to bym się nie zastanawiał i dokupił drugi dysk.

Cześć [b][u]Ukey[/u][/b], faktycznie gościem bywasz tak jak i ja :-) Ale do rzeczy: rozbudowywałem kiedyś z laptoki HP na własne potrzeby, dokładałem pamięci, zmieniałem je i praktyczna różnica była tylko przy dokładaniu pamięci i to podwójną ilość. Co zresztą zrozumiałe. Natomiast różnica przy innych częstotliwościach była żadna. Co do twardziela to nie bardzo kapuję: masz na myśli wymianę na inny ? No bo gdzie wstawisz drugi ? A nie myślisz pewnikiem o zewnętrznym na USB. Jeżeli wymiana na inny, znaczy się większy i szybszy to tego nie robiłem, ale wiem, że zasady takie same jak przy stacjonarkach. Tylko czy nakłady tego warte ? To drogi interes, bardzo drogi, a osiągi ? Laptoki jakie są każdy wie i maja swoje prawa. Za dużo nie wyciśniesz z tego co już jest, a najwięcej zyskasz przy dobrej konfiguracji Windy. Pozdr.
Ucho
Dodano
11.01.2009 23:26:41
Ukey
Dodano:
10.01.2009 14:07:12
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1