.Net Framework masakryczny problem

Na poczatek pragne powitac wszystkich jako ze jestem nowym uzytkownikiem tego forum :) Oto moj problem: Jakos z miesiac temu odinstalowalem wszelkie Frameworki z mojego systemu, gdyz chcialem je przeinstalowac. Nastepnie uzylem cleanup toola, zeby wyczyscic wszelkie pozostalosci iiiii... nie moge zainstalowac Frejmłorków spowrotem :/ Jedyny framework ktory ze mna wspolpracuje to 3.0 (ktory niby zawiera 2.0, jednak Catalyst Control center od ATI, krzyczy na mnie ze potrzeba mu 2.0). Reszta frame'ow niby sie instaluje ale na samym koncu staje.... i moze tak stac wieki. Jaby tego bylo malo, za kazdym razem gdy odpalalem installery od Frameworkow powstawaly tymczasowe foldery na dysku C i za cholere nie moge ich usunac :/ juz 2 Gb miejsca mi zjadly. Blagam wspomozcie mnie bo nie wiem juz co robic :< Moj OS to WinXP home SP3 32bit Z gory wielkie dzieki i poklony :) P.S. Ajjj zapomnialem wspomniec ze w temacie jakiegokolwiek szperania w systemie jestem zielony, wiec prosze, tlumaczcie glosno i duzymi literami :P

Odpowiedzi: 0

Kowalsky
Dodano:
16.04.2010 23:19:42
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0