––> Poszukuję osób chętnych do współpracy! <––

Witam wszystkich i na początku dodam, źe to jest mój pierwszy posta na tym źe forum :).

A więc prowadzę serwis http://www.compsite.info/ i szukam osób chętnych do pomocy tj. redaktorzy, newsmani itp. itd. Jeźeli był by ktoś zainteresowany proszę o zgłoszenie się pod adres zelu.lukas@gmail.com. Oto kogo poszukuję:

READKTORÓW DO PISANIA ARTYKUŁÓW:
TEMATYKA: wszystko o komputerach (programowanie, windows, linux, recenzje gier, hardware, software, webmastering itp. itd. :))
ILOŚĆ ARTYKUŁÓW: do uzgodnienia indywidualnie :).

NEWSMANÓW DO PISANIA NEWSÓW:
TEMATYKA: taka sama jak w powyźszym punkcie :).
ILOŚĆ NEWSÓW: myślę, źe dwa na tydzień to minimum :).

INNI:
PROGRAMIŚCI: do przyszłościowych projektów które są w trakcie planowania :).
MODERATORZY: do moderowania forum i dbania na nim o porządek :).


Jeszcze prosił bym uźytkowników tego forum o ocenę serwisu i w miarę moźliwości pomoc w jego rozwoju :D.


Pozdrawiam Zelu!

Odpowiedzi: 11

Na compsite jest juz nowe poprawione forum. Mam nadzieje źe nikt więcej nie bedzie kradł czyiś nicków. :evil: Nie chciałbym źeby ktoś mówił źe to jest forum gówniarzy bo staramy się źeby takie nie było. Z chęcią zapraszam na nowe forum.
Wolumin
Dodano
09.01.2006 18:57:14
wiem wiem wiem.


ale i tak forum resetują to nowy login / lub podpis będę miał
kamilmichal
Dodano
08.01.2006 16:36:12
Bobi:
Powiem Ci gusioo, ze pierwszy raz(?) podpisuję się obiema rencami pod Twoim tak radykalnym osądem.

To wcale radykalny osąd nie jest. Wszystko moźna tolerować (bardziej lub mniej), ale jeśli ktoś kradnie nicka to dla mnie jest zwykłem chu*em.

To było radykalne.
Anonymous
Dodano
08.01.2006 16:14:55
Powiem Ci gusioo, ze pierwszy raz(?) podpisuję się obiema rencami pod Twoim tak radykalnym osądem.
Rozumiem, ze moźna sobie forum załozyć i na własnym podwórku pierdoły wypisywać, ale jak ktoś chce jechać na doskonałej opinii jaką wyrobił sobie ktoś cięźką pracą to jest zwykłym gnojem.
Bobi
Dodano
08.01.2006 16:11:18
Bobi:
Jeszcze jedno, dlaczego niejaki kamilmichal podszywa się pod Rebe i na dodatek ma podpis identyczny jak on?
Smiem wątpić w to czy w ogóle rozumie sens tego słowa ale to mniejsza o to.

Bo to, Bobi, kolejne zbiorowisko gówniarzy, którzy nie potrafią sie zachować na normalnym forum.
Taka ośla łaczka dla trolli.
Anonymous
Dodano
08.01.2006 16:03:47
teź to zauwaźyłem.... a poza tym jest gigantyczny błąd, moźliwość zmiany nicków......
Caps Lock
Dodano
08.01.2006 15:54:28
Jeszcze jedno, dlaczego niejaki kamilmichal podszywa się pod Rebe i na dodatek ma podpis identyczny jak on?
Smiem wątpić w to czy w ogóle rozumie sens tego słowa ale to mniejsza o to.
Bobi
Dodano
08.01.2006 15:52:05
W obecnej chwili najbardziej potrzebujemy newsmanów i redaktorów!


Pozdrawiam!
zelu
Dodano
08.01.2006 15:45:10
12 zarejestrowanych uźytkowników,
3 administratorów,
2 moderatorów,
czyli 7 osób pisze, 5 pilnuje.....
Caps Lock
Dodano
08.01.2006 15:23:07
Nic od razu centrumxp czy onetem nie jest...
zelu
Dodano
04.12.2005 12:59:01
Fajna strona na poprawę humoru: http://www.compsite.info/?id=dzialy/hardware/powiekszaniedysku
P.S: szuksz moderatorów, źeby pilnowało 8 userów ?
Mamy 8 zarejestrowanych uźytkowników
Anonymous
Dodano
03.12.2005 16:36:17
zelu
Dodano:
03.12.2005 13:48:47
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1