.

A cóź się stało ze stylem?

Odpowiedzi: 20

http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=53448
Kuba
Dodano
14.04.2006 14:05:14
Kompletnie nie mam pojęcia gdzie tonapisać, do błędów?? nowego stylu forum?? czy do latjących??

Gdy kliknę na "Pokaź moje posty", bądź "posty od ostatniej wizyty" wyświetla się poniźszy screen. Dzieje się tak, nie zawsze ale co około 60% kliknięć w te linki.



Denerwujące to nie jest, ale jest.

Pisał to uźytkowniki FireFoxa.
damiancore
Dodano
14.04.2006 13:17:15
podepne sie i ja, do starego sie przyzwwyczaiłem, ten jakis taki nie teges... :mrgreen:

p.s. jakby stary zwezyc tak jak ten to nie ma bata na ładniejszy :P
WaGonik
Dodano
13.04.2006 19:40:25
@Kuba, napisałem źe chodzi o fakt jego rozwijania się. Jeśli to nie bedzie utrudniało zwiedzania/pisania/czytania forum to szczerze mówiąc nie interesuje mnie jakie reklamy jeszcze wsadzisz :?
adik154
Dodano
13.04.2006 12:59:43
Bardzo fajny styl forum tylko zeby nie te reklamy prosze zrób z nimi Kuba cos jak najszybciej.
marecki_
Dodano
13.04.2006 11:34:35
tak, takich rzeczy nei powinno być. Jak juź mówiłem, postaram się dziś to naprawić.
Kuba
Dodano
13.04.2006 10:50:55
Kuba:
adik154: co do reklam, juz 1000 razy pisałem. Albo ten serwis będzie działał z reklamami albo wegetował bez nich. Reklamy są na wszystkich większych serwisach interetowych, są w telewizji, prasie, radiu, na uliach na bilbordach. I nie wiem czemu uparliście się, źe na CXP ma być inaczej.

OK, Kuba. Tylko niech te reklamy nie utrudniają przeglądania forum. Bo jak na razie to ten "livebox" wyłącza wszystkie odnośniki na górze strony (jeden topic jest o tym). Pod Operą oczywiście. Nie chce mi się korzystać specjalnie dla forum z IE, bo nie korzystam juź z niej wogóle. Z małym wyjątkiem jak do Millenium właźę :wink:
aligator
Dodano
13.04.2006 09:32:28
damiancore:
Mimo to wiem, źe mało kto tak sobie prze konstruował forum jak moja osoba. Moźe da sie coś z tym zrobić?? .

Nie za bardzo mam moźliwośc zmiany kodu strony dla kaźdego uźytkownika z osobna.

adik154: co do reklam, juz 1000 razy pisałem. Albo ten serwis będzie działał z reklamami albo wegetował bez nich. Reklamy są na wszystkich większych serwisach interetowych, są w telewizji, prasie, radiu, na uliach na bilbordach. I nie wiem czemu uparliście się, źe na CXP ma być inaczej.
Kuba
Dodano
13.04.2006 03:37:42
nowy styl jest ok. Ale ta reklama TPSA to juź przegięcie totalne :? chyba duźo musieli ci Kuba zapłacić źe takim gównem nam forum upiększyłeś ( chodzi o fakt jej rozwijania sie :/ ) :?
adik154
Dodano
13.04.2006 01:14:36
Moja górna strona forum wygląda tak(z mojego powodu – tak sobie skonstruowałem.):
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1enq3wr7kqyvssp0.html

Gdy mam otwarte kilka paneli w FireFox'ie i przesuwam myszke w górę do panelu, bądź od panelu w dół strony, przejeźdźając przy tym przez rozwijane menu (zaznazzone czerwonym kolorem), które się w momencie najechania rozwija – powoduje wielki dyskomfort. Wysłałem tego posta poniewaź jest to niezmiernie draźniące. Mimo to wiem, źe mało kto tak sobie prze konstruował forum jak moja osoba. Moźe da sie coś z tym zrobić?? Rozwijane dopiero po kliknięciu, lub z większym opóźnieniem??

Pozdrawia uźytkownik FF.
damiancore
Dodano
12.04.2006 23:10:24
Chyba powinienem to w błędach napisać, ale...
Nie działa część poleceń html'a a postach, hr, a itp.
Poza tym widze, ze białych "plam" w stylu juź nie ma, cytowanie działa jak naźely.
Bobi
Dodano
11.04.2006 20:52:47
Tak a propo reklam. Mam nadzieję, źę Admin tego forum nie ma nic przeciwko uźytkownikóm Firefoxa z aktywną blokadą reklam?:–)

Co do wyglądu, jak to mówią nie szata zdobi człowieka. Głównie odwiedzam to forum, źeby zobaczyć jakieś nowe wątki związane z bezpieczeństwem sys. WinXP (a nóź widelec, jakiś nowy wirus, błędy w WinXp – i uzyskać jakąś wiedze na ten temat).

Natomiast dorzucając jeszcze 3 grosze do wątku o wyglądzie to u mnie pomiedzy postami i tematami, wciąź widnieje biała krecha. Wcześniej tego nie widziałem.

Pozdrawiam
run_DNA
Dodano
11.04.2006 19:48:21
QDE napisał:
Denerwuje mnie bez przerwy rozwijająca się reklama tp


To akurat jest starsze niź nowy styl.

QDE napisł:
Nieciekawe są teź te przerwy między tematami które pod Operą są zancznie większe


To akurat przemawia za tym, źe forum jest bardziej czytelne.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
11.04.2006 19:43:16
IMO wcześniejszy wygląd był lepszy :?
Denerwuje mnie bez przerwy rozwijająca się reklama tp
Nieciekawe są teź te przerwy między tematami które pod Operą są zancznie większe

IE:

Opera:


updt. wielkie dzieki za usunięcie przerw :P
QDE
Dodano
11.04.2006 19:37:41
gieras napisł:
a mnie sie dzieje takie cos, uzywam opery :?


gieras u mnie na FFie śmiga bez problemu.

Ogólne forum jest teraz czytelniejsze jak dla mnie. Podoba mi sie nowa "szata" i podziekowania dla Kuby za cięźka pracę.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
11.04.2006 18:39:29
a mnie sie dzieje takie cos, uzywam opery :?
gieras
Dodano
11.04.2006 18:23:31
Wkomponowanie forum w wygląd ze strony głównej uwaźam za dobry pomysł, bardzo fajny wygląd. Gorzej niestety z tym stylem ( czekamy na zmiany ;) ) i te reklamy pomiędzy postami – tragedia , przeszkadzają w czytaniu i rozpraszają. Nie lepiej zostać przy reklamach w samym nagłówku ?
maq123
Dodano
11.04.2006 18:00:32
na pierwszy rzut oka wyglad chyba ciekawszy, jakis taki zywszy. zobaczymy co bedzie dalej, jak juz sie przyzwyczaimy ;)
gieras
Dodano
11.04.2006 17:57:19
Mysle ze wyglad bedzie zminiany. W tej chwii wstawiony jest standardowy szablon PHPbb (szczerze mówiąc, tak na odczep się, chaiłem tylko aby forum zaczęło porpawnie funckjonować. Ale np nagłowek tsrony wg mnie powinien zostać, aby zachować zgodnośc z resztą portalu.

Dzięki za uwagę, czekam na następne.
Kuba
Dodano
11.04.2006 17:21:38
Szczerze mówiąc nowy wygląd forum nie przemawia do mnie. Nie z powodu przyzwyczajenia do starego (który był IMO świetny), lecz z powodu "dziwnego kontrastu" i tej milimetrowej ciemniejszej obwódki i śmiesznego ułoźenia przerw pomiędzy tematami postów.
Ogólne jak dla mnie – zmiana na gorsze (jak na razie).

Wysłany post/odznaczenie nieprzeczytanych postów nie powoduje automatycznego powrotu do tematu/działu.
Dodatkowo draźni oczy białe tło przy opcji szukaj.

To tylko moje spostrzeźenia a nie nie bezmyślna krytyka.
damiancore
Dodano
11.04.2006 16:51:49
Anonymous
Dodano:
11.04.2006 03:20:11
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2