brak ddentry10 POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam taki problem zainstalowałem gre skoki narciarskie 2005 i zaarz po właćzeniu gra się wyłacza i pokazuje sie komunikat źe w bibliotece d9d3.dll ddraw.dll brak ddentry10

Odpowiedzi: 4

bally:
czesc mam problem :( bo ściagnelem gre flatout demo i gdy prubuje włączyc tą gre wyskakuje mi komunikat źe:Nie znaleziono punktu wejśćia procedury DdEntry10 w bibliotece DDRAW.dll . CO mam zrobic prosze o szybko odpowiedz


Podobny błąd pojawia się w wielu grach, jednak niewiele rozwiązań moźna znaleźć na necie. Poniźej zamieszczam rozwiązania które podobno zadziałały.

0) Zainstaluj najnowszego DirectX 9.0c.

1)Skasować (lub zmienic mu nazwę na np ddraw.old) plik ddraw.dll i zainstalować od nowa najnowszego direxa (obecnie to 9.0c)

2) "Aby naprawić błąd DdEntry10 potrzebujesz zciągnąć plik DDRAW.dll z http://www.dll–files.com/dllindex/index.shtml . Później naleźy go rozpakować do katalogu C:\WINDOWS\system ."

3) Dla EverQuest podano rozwiązanie: "Skasować wszystkie pliki .dll z katalogu z grą i uruchomić program updatujący (patchujący?) grę. Ściągnie on wszystkie brakujące pliki, a błąd przestanie się pojawiać"

4) "Odinstaluj sterowniki karty graficznej, niech działa na jakichś standardowych. Następnie zainstaluj najnowszego direxa pobranego ze strony microsoftu. Po udanej instalacji direxa zainstaluj najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej".


Powyźsze rozwiązania znalazłem na necie. Co ciekawe podobno nie działało zwykłe przeinstalowanie directx–a, tylko właśnie takie kombinowane.
Jeśli któryś sposób zadziała to daj znać.
aachi
Dodano
21.11.2005 03:58:18
czesc mam problem :( bo ściagnelem gre flatout demo i gdy prubuje włączyc tą gre wyskakuje mi komunikat źe:Nie znaleziono punktu wejśćia procedury DdEntry10 w bibliotece DDRAW.dll . CO mam zrobic prosze o szybko odpowiedz
bally
Dodano
19.11.2005 21:59:39
dzieki bardzo
działa
promienie
Dodano
27.12.2004 16:51:47
Przeinstaluj DX 9.
Anonymous
Dodano
27.12.2004 14:37:32
promienie
Dodano:
27.12.2004 14:06:57
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1