Brak internetu na koncie z ograniczeniami.

Witam. Poniżej przedstawiam problem z którym nie mogę się uporać, z góry dziękuję za pomoc. [b]System[/b] - Windows XP Pro SP3. [b]Opis błędu[/b] - brak internetu tylko na koncie z ograniczeniami. Po zalogowaniu na konto Administratora i przelogowaniu się na konto z ograniczeniami internet działa. [b]Sieć[/b] - internet z TPSA, Neostrada, Livebox. Na opisywanym komputerze internet jest obsługiwany za pomocą karty WiFi (usb) i zwykłego połączenia bezprzewodowego. Po zalogowaniu na konto z ograniczeniami IP, DNSy, DHCP, bramy są wykrywane prawidłowo, komputer widzi w sieci inne komputery i ogólnie połączenie sieciowe jest nawiązane i aktywne. Mimo to, nie działają WWW, pingi itp. [b]Firewalle[/b] - testowałem przy włączonej i wyłączonej zaporze XP oraz przy włączonych i wyłączonych firewallach niesystemowych. [b]Uprawnienia[/b] - próbowałem nadawać różne uprawnienia, chociaż z tego co się orientuję, to nie powinny mieć one wpływu akurat na ten problem. [quote="gpedit.msc"] Konfiguracja użytkownia/Sieć/Połączenie sieciowe/Możliwość włączenia/wyłączenia połączenia LAN I podobne z tej zakładki. [/quote] [quote="grupy"] Dodałem nawet tego użytkownika do grupy konfiguracji sieci itp. [/quote] [quote="właściwości połączenia bezprzewodowego"] Udostępniłem połączenie innym użytkownikom sieci. [/quote] Po zmienieniu konta, na konto administracyjne wszystko działa. I co najdziwniejsze, mimo, że tego internetu nie ma, to po zalogowaniu się na konto administratora i z powrotem na konto z ograniczeniami internet działa. Nie mam pojęcia w czym może leżeć przyczyna, wszystkie racjonalne i logiczne dla mnie ustawienia sprawdziłem i ustawiłem. Sytuacja jest dziwna i nie mogę sobie z nią poradzić. W tej chwili do komputera mam tylko dostęp poprzez pulpit zdalny, ale mogę sprawdzić lub zmienić jakieś ustawienia. Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedzi: 0

mmj
Dodano:
26.01.2009 11:21:29
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0