Nowa kategoria ?! LOGI z HJT

hmmm.. nie wiem czy sie ze mna niektorzy zgodza ale proponowal bym zalozyc nowa kategorie "logi" czy cos w tym stylu aby nie pisac prosb o przelipkowanie logow w kategorii bezpieczenstwo jako iz jak na w/g mnie troszeczke sie tam smieci i wyglada to nieestetycznie.. Kuba co o tym sadzisz?

Odpowiedzi: 7

EL NINO:
Srali muchy bedzie wiosna:P .
hehe dobre :]

El Nino ja rozumiem, tylko dalem pomysl. Coz.. kazdy moze chyba wrzucic cos od siebie, jesli ma jakis pomysl, totez dlatego zalozylem taki a nie inny temat. No ale coz.. skoro jest bezpieczenstwo–niech zostanie bezpieczenstwo :]

Pozdrawiam all!!

zamknijcie juz ten temat :P :wink:
DMX
Dodano
25.08.2005 02:47:16
DMX, logi z HiJack Thisa to nic innego jak troska o BEZPIECZENSTWO systemu, a wiec sa one zgodne z tematyka tegoz dzialu. Zreszta gdyby pojsc w sugerowana przez Ciebie strone, moze nalezaloby podzielic dzial Bezpieczenstwo na np. Antyviry, Firewalle, Anty to, Anty tamto, itp..., a dzial XP na np. Problemy z rejestrem, Outlook Express, Internet Explorer, Obrazki na pulpicie, Pulpit w kratke, Srali muchy bedzie wiosna, itd... :wink: .
IMO porzadek jest, a jesli ktos go nie bedzie przestrzegal, dosiegnie Go surowa reka sprawiedliwosci ludowej :P .
EL NINO
Dodano
25.08.2005 01:55:57
Ej no chlopaki nie kluccie sie. Ja tylko rzucilem pomysl jako ze pomyslalem ze to by zrobilo elegancki porzadek a nie wygladalo by tak:

prosze o sprawdzenie loga
ad aware problem
prosze o sprawdzenie loga
log hjt
nie wiem..problem z tyms tam..
DMX
Dodano
24.08.2005 23:07:22
Rebe:
Tyle, źe moźe Bobi czasem sobie przypomni, iź rozleniwiać innych to samemu na robotę się naraźać.


Mnie w to jeszcze wciągał będziesz kurna ? :P :wink:
Pierdziele od tego momentu kaźdy temat zatytułowany "Proszę o sprawdzenie loga" kłódkuje i nawet dopisków robił nie będę.
To samo będzie wtedy kiedy zabraknie opisu przyczyn dla których uzytkownik wstawia loga.
Po konsultacji z EL NINO doszliśmy do pewnych wniosków, które umieszczone zostały w ostatnim akapicie przyklejonego tematu.
Mam nadzieję, źe teraz wszystkim pasuje.
Bobi
Dodano
24.08.2005 21:29:51
Ad@$:
Chyba juź jakieś zmiany sie pojawiły – nowy przyklejony temat jak sprawdzać logi Hijackthis. Czy to czasem nie ukróci listy tematów, gdzie userzy proszą o sprawdzenie loga?!


Nie.
Tyle, źe moźe Bobi czasem sobie przypomni, iź rozleniwiać innych to samemu na robotę się naraźać.
Rebe
Dodano
24.08.2005 21:20:42
Chyba juź jakieś zmiany sie pojawiły – nowy przyklejony temat jak sprawdzać logi Hijackthis. Czy to czasem nie ukróci listy tematów, gdzie userzy proszą o sprawdzenie loga?!
Ad@$
Dodano
24.08.2005 17:49:17
DMX:
hmmm.. nie wiem czy sie ze mna niektorzy zgodza ale proponowal bym zalozyc nowa kategorie "logi" czy cos w tym stylu aby nie pisac prosb o przelipkowanie logow w kategorii bezpieczenstwo jako iz jak na w/g mnie troszeczke sie tam smieci i wyglada to nieestetycznie.. Kuba co o tym sadzisz?

A sprawdzanie logów to według Ciebie co ?
Przeszukaj forum, było powiedziane źe nowych działów nie będzie.
Anonymous
Dodano
24.08.2005 17:24:33
DMX
Dodano:
24.08.2005 16:59:04
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1