Pliki Ntuser.DAT_BAK

Dzie dobry .Mam pytanie. Czy ktos może mi poradzić, co zrobić aby nie powiększała sie liczba plików na dysku C > Documents and Settings > uzytkownik :pod nazwą NTUSER.DAT_BAK xxxx. Co miesiąc przybywa ich po dwa lub trzy i są dość dośc pojemne po ok. 4 MB . Czy moge usunąć starsze a zostawić tylko najnowsze. Juz zdołałem się dowiedzieć ze dotyczą profilu uzytkownika - ale co zrobic by nie zajmowały mi tyle miejsca ? Pozdrawiam - jus

Odpowiedzi: 2

Mozesz usunac.
Wiecje o plikach rejestru znajdziesz tu: http://fuhperfekt.republika.pl/rejestr1/rejestr1.html

Piotr P.
Dodano
23.07.2006 17:42:17
  • jus 23.07.2006 19:57:40

    &nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp; Hej:&nbsp; <b>Sebpop</b> oraz <b>Piotrze</b> - bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc . <br>Pliki usunąłem i nic złego nie stało sie w moim PC. <br>W sumie odzyskałem ponad 85 MB na dysku C .&nbsp; <br>Czyli sprawa "warta była zachodu", a przy okazji znowu czegoś się nauczyłem .<br>Bardzo pozdrawiam !!!&nbsp; <br>

Owszem dotycza profilu uzytkownika, ale jak wskazuje samo rozszerzenie jest to backup, czyli kopia zapasowa.
Mozesz smialo wykasowac wszystkie, lub zostawic jedne z najswiezszych na wypadek gdybys chcial przywrocic profil w przyszlosci.
sebpop
Dodano
23.07.2006 16:35:01
jus
Dodano:
23.07.2006 14:12:00
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1